Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pranie tkaniny "speed'


muszka76

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mimo przeszukania dzialu "wnetrze"nie udalo mi sie znalezc odpowiedzi na pytanie-czym wyczyscic tapicerke na siedzeniach w s-line czyli czarna tkanine speed?moze ktos ma jakies doswiadczenie z tego typu materialem bo ja z kumplem jezdzimy do pracy w ciuchach roboczych i siedzenia wygladaja jakby mialy ze sto lat(zrobily sie szare zamiast czarne) .Nie chce zakladac jakis smiesznych pokrowcow bo strasznie by to wygladalo.

aHR5S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takiej odpowiedzi sie spodziewalem

probowalem roznymi srodkami ale zostaja plamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega co sprzedaje auta używa pasty komfort :> Do wiaderka wkłada 2 garści pasty i zalewa ciepłą wodą(wszystko miesza)Pózniej uciętą firanę zamacza w tym wiaderku i wciera w siedzenia.Nastepnie wyciera do sucha.Widziałem efekty tej pracy.Super :good: Tylko pogoda musi być słoneczna aby szybko wyschło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i skuteczny sposob tylko przy tym wycieraniu do sucha moze sie firana zapalic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa taka ręczna robota - trzeba załatwić odkurzacz piorący ze środkiem myjącym ale takim co nie wydziela dużo piany i nie żałować mocno moczyć ale i wyciągać. Ewentualne zacieki jesli będą to ponownie nie żałować lać i wyciagać odkurzaczem ... auto potem trzeba dosuszać i to nawet do kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czyściłem swoje fotele z tym samym materiałem tylko jaśniejsze.

Prałem 5 razy zanim osiągnąłem satysfakcjonujący efekt. Inna sprawa ,że jestem pedantem więc może i wystarczyło by 4 razy.

Zaznaczę ,że fotele nie były na maxa zgnojone..

Namaczałem siedzenia vanishem a potem prałem odkurzaczem piorącym .

Efekt ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prałem juz 2 razy mam ta sama tkanine tylko ze uzywałem odkurzacza piorącego

poprostu musisz dac dobry płyn z ciepłą woda dobrze odessać pozostałośc wody właczyc samochod tylko bez właczania grzania foteli dac na 25 stopni lekko uchylic okna i po godzinie masz suchutko:P[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________opisałem sie nie zauwazylem iz juz nie masz co prac sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...