Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Proszę o wykaz czesci, producentów oraz ceny elementów rozrządu


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Będe wymieniać rozrząd w A4 2.8 V6,proszę o porady ,oraz ceny poszczegolnych czesci,proszę napiszczcie co potzrebój i za jaka cene(Aktualne ceny :),będe wdzieczny, oraz ile mechanik moze skasowac mnie za wymiane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kolega podyktował mi takie ceny w sklepie, no i jeszcze od tego 5 procent da sie zbic(tak powiedzial), dobre ceny? i czy cos jeszcze poytrzeboje ,doradzcie

NAPINACZ LUK -115zł

ROLKA LUK - 115zl

PASEK GATES -180zł

POMPA -150zl

PLYN CHLODNICZY -30zł

napiszcie czy brac w tych cenach,czy lepiej zamawiac z netu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Zwruć uwagę na termostat wody wprawdzie ja mam ten mocniejszy silnik 193KM i termostat jest tak umieszczony ze schowany jest za paskiem razrządu, i tak zeby potem wymienic termostacik roboty masz tyle co przy rozrządzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga w 2,8 zdejmuje sie cały przód, i to troche podnosi koszty wymiany, w warszawie chca za to około 400pln

W 2,6 też.. jak mi robili to samochód po godzinie wyglądał jak po dzwonie.. taka mała wskazówka - w związku z tym że cały przód jest demontowany to po złożeniu wszystkiego po wymianie należy ustawić światła (bo będą wyciągane przy wymianie)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od 100 zł do góry mi policzono 130 ale zmienialem wszystko ci sie dało paski oba napinacze rolki pompa wody termostat kable swiece akumulator i pare elementow za 300 lacznie w sumie wyszlo 1600 zł z robota wszytsko bazowalo na czesciach firmowych .a doszlo jeszcze visco i wiatrak.(zawsze sie cos znajdzie)

światel nie trzeba ustawiać gdyz .sa zciagane z calym przednim pasem

moje autko podczas prac

DSC00226.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, komplet pasek Contitech, rolki Ruville, pompa Ruville, Z PRZESYLKA ZA 430Zł to jest dobra cena,ale powiedzcie mi czy to dobre firmy tych podzesplow?, i tak jak kolega KEMOT powiedział można wziąść pod uwage termostacik za dodatkowe 45zl firmy (Meyle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,to po wymianie rozrządu na ile czasu mam spokuj :) ,[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 15:38 _________________________________________________napiszcie jak rozpoznać że jest do wymiany rozrząd ?? Jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje pomysłu... nie można tak robić.. nowy pasek można zdjąć bezpiecznie do przebiegu 5 tyś km.. powyżej przy jego zdjęciu należy wymienić też pasek.. jeżeli były wymieniane same rolki to pasek musiał być zdjęty. Co może się stać??? Pęknie pasek i silnik do remontu.. a przy tych silnikach (V6) to kosztowny zabieg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...