Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w necie natrafiłem na takie foto....

przyznawać się który to :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zwierzak.jpg

To był Fazy,tylko nie to audi :D

Opublikowano

Myśle,że jak by Pepini 5 kilo przytył to tragedi by nie było :tongue4:

no ale zawsze to 5 kg w niuni więcej :gwizdanie:

ach ten smalczyk ... i ogórasy ...

Opublikowano

Myśle,że jak by Pepini 5 kilo przytył to tragedi by nie było :tongue4:

no ale zawsze to 5 kg w niuni więcej :gwizdanie:

ach ten smalczyk ... i ogórasy ...

ja mysle ze to bardziej ta spalona kielbaska z ogniska :decayed::naughty:
Opublikowano

Co by nie mówić ale dzik też był dobry, przynajmniej ja trafiłem na dobre kawałki... :gwizdanie:

Opublikowano

Co by nie mówić ale dzik też był dobry, przynajmniej ja trafiłem na dobre kawałki... :gwizdanie:

a ja myslem ze jest taki twardy jak podeszwa ze nie moglem go ukroic ;( dopiero rano mnie uswiadomili ze nie moglem go pociac bo kroilem go ta gladka strona :polew: :polew:
Opublikowano

Co by nie mowić zloty są zazwyczaj bardzo pouczające.

Dowiedziałem się na tym,że istniało plemię indiańskie,które opanowało sztukę picia d*pą :decayed: :decayed:

Opublikowano

Co by nie mówić ale dzik też był dobry, przynajmniej ja trafiłem na dobre kawałki... :gwizdanie:

a ja myslem ze jest taki twardy jak podeszwa ze nie moglem go ukroic ;( dopiero rano mnie uswiadomili ze nie moglem go pociac bo kroilem go ta gladka strona :polew: :polew:

no z dzikiem to ponoć trza było mieć szczęście bo trafiały się i "podeszwy" ale kroić gładką stroną? :polew:

Opublikowano

Co by nie mowić zloty są zazwyczaj bardzo pouczające.

Dowiedziałem się na tym,że istniało plemię indiańskie,które opanowało sztukę picia d*pą :decayed: :decayed:

to chyba Fazy opowiadal :kox:
Opublikowano

Co by nie mowić zloty są zazwyczaj bardzo pouczające.

Dowiedziałem się na tym,że istniało plemię indiańskie,które opanowało sztukę picia d*pą :decayed: :decayed:

to chyba Fazy opowiadal :kox:

nie... ten ma Forda :naughty:
Opublikowano

ja na dziku połamałem chyba ze 4 komplety plastikowych sztućców :tongue4: ale w końcu sobie z nim poradziłem :>

Opublikowano
  • Autor

ludzie,dzika było mało i niektórzy dostali sarnę,którą wydłubaliśmy z pod auta siemiana :cool1:

...pretensje do niego,taką ubił :gwizdanie:

Opublikowano

Myśle,że jak by Pepini 5 kilo przytył to tragedi by nie było :tongue4:

no ale zawsze to 5 kg w niuni więcej :gwizdanie:

ach ten smalczyk ... i ogórasy ...

ja mysle ze to bardziej ta spalona kielbaska z ogniska :decayed::naughty:

kiełbaski nie pamiętam :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 23:03_________________________________________________

ludzie,dzika było mało i niektórzy dostali sarnę,którą wydłubaliśmy z pod auta siemiana :cool1:

...pretensje do niego,taką ubił :gwizdanie:

a ten Dzik to na Motulu pewnie pieczony :D

Opublikowano

Myśle,że jak by Pepini 5 kilo przytył to tragedi by nie było :tongue4:

no ale zawsze to 5 kg w niuni więcej :gwizdanie:

ach ten smalczyk ... i ogórasy ...

ja mysle ze to bardziej ta spalona kielbaska z ogniska :decayed::naughty:

kiełbaski nie pamiętam :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 23:03_________________________________________________

ludzie,dzika było mało i niektórzy dostali sarnę,którą wydłubaliśmy z pod auta siemiana :cool1:

...pretensje do niego,taką ubił :gwizdanie:

a ten Dzik to na Motulu pewnie pieczony :D

latales wokol ognicha z kielbacha a poniej za dlugo ja piekles i wygladala jak kasznka :polew: :polew: ale mowiles ze jest pyszna :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ludzie,dzika było mało i niektórzy dostali sarnę,którą wydłubaliśmy z pod auta siemiana :cool1:

...pretensje do niego,taką ubił :gwizdanie:

a ten Dzik to na Motulu pewnie pieczony :D

wiadomo,dal klubu co najlepsze :thankyou2:

Opublikowano

dobrze że nie jadłam, bo pewnie do dzisiaj by mi się olejem odbijało :gwizdanie:

Opublikowano

A to czyje zdjecie? :mysli:

n57488638575_1625397_3269403.jpg

Opublikowano

Flyer jak to czyje ? Tomeksa :decayed:

Opublikowano

prawie jak sandały i skarpetki... Widać że rodowity Polak... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KUBOTA - prekursor sandala i bialej skarpety :kox:

Opublikowano

prawie jak sandały i skarpetki... Widać że rodowity Polak... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze tylko brakuje pokaźnej dziury na paluchu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.