Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Debil z gorszym debilem sie spotkali!!!!


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem tego inaczej nazwac jak tylko KRETYNIZM !!!! Zwlaszcza "panow" policjantow, 230km/h!!! na drodze jedno pasowej , no normalnie debile!!! Ich sie powinno wziasc do UWAGA! Pirat , a ten osiol na motorze powinien wyladowac na slupie, bylby spokoj.

Mowia o bezpieczenstwie jazdy , o kretynach co gnaja na zlamanie karku, wypadkach przez nadmierna brawure i predkosc, a to jak inaczej mozna nazwac?? Jaki oni przyklad daja ludziom?? Ten poscig od samego poczatku byl debilnym pomyslem , kto normalny prubuje gonic motor ?? Powinny byc blokady , jakis helikopter , a nie manewrowanie autem przy takiej predkosci pomiedzy innymi autami. I zadnym wytlumaczeniem dla mnie nie jest ze go zlapali. Wystarczylo zeby ktos zaczal w tym momencie wyprzedzac , i jest CENTRALNIE po nich !!!!

Az chyba napisze do UWAGA! Pirat zeby to pokazali ale jako pirata dali POLICJE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis bidny ten motor lub kierowca ze nie uciekł a swoja droga widac ze policja ma mocne auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respect dla niebieskich, ze nie bali sie tak popie*dalac ta Vectra :)

może i respect ale jakie zagrożenie oni stwarzali tą vectrą. sam widziałem jak jeżdżą ci niebiescy w tych "mocnych" vectrach, np. jak ganiali gościa co jechał ok 100 na ograniczeniu do 70km/h, kozaczyli, kozaczyli i to dłuższy czas aż raz gościu jadący busem przychamował przed psem i vectra sie rozbiła a tego co gonili pojechał spokojnie dalej. ot cała policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respect dla niebieskich, ze nie bali sie tak popie*dalac ta Vectra :)

może i respect ale jakie zagrożenie oni stwarzali tą vectrą. sam widziałem jak jeżdżą ci niebiescy w tych "mocnych" vectrach, np. jak ganiali gościa co jechał ok 100 na ograniczeniu do 70km/h, kozaczyli, kozaczyli i to dłuższy czas aż raz gościu jadący busem przychamował przed psem i vectra sie rozbiła a tego co gonili pojechał spokojnie dalej. ot cała policja.

I o tym wlasnie mowie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby motorem dać sie złapac to trzeba być matołem.pewnie kolo pociskał WSK-ą. :naughty:

podstawowe zagrożenie jakie stwarzali "mendziarze" to wymuszanie zjazdu na prawy pas innym pojazdom co też czynili w chaotyczny i niebiezpieczny sposób.nie wspomne że jakiś nadgorliwiec z TIR-a próbował zepchnąć motocykliste z jezdni, co raczej chyba skończyło by się śmiercią pod kołami cięzarówki albo na przydrożnym drzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni ją ostatnio rozbili tą vectrę ale już z powrotem grasuje w okolicach lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...