Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czasem nie działa pilot od centralnego zamka


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pilot znów nie działa. Czy zna ktoś juz rozwiązanie problemu??? Czy pomaga wymiana modułu komfort???

Jarol a potrafisz się w ogóle połączyć z modułem komfortu [46] na VAGu ???

ja w ogóle nie potrafię się połączyć od jakiegoś czasu...

mam ten sam problem co Ty z pilotem, ale za każdym razem po jakimś miesiącu jak to padło na nowo programowałem, ale teraz nie mogę w ogóle się połączyć z modułem komfortu.

wiem że pisaliśmy kiedyś o tym błędzie w drzwiach kierowcy, może jest to z tym związane ? może ten moduł w drzwiach kierowcy jest odpowiedzialny za centralke ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pilot znów nie działa. Czy zna ktoś juz rozwiązanie problemu??? Czy pomaga wymiana modułu komfort???

Jarol a potrafisz się w ogóle połączyć z modułem komfortu [46] na VAGu ???

ja w ogóle nie potrafię się połączyć od jakiegoś czasu...

mam ten sam problem co Ty z pilotem, ale za każdym razem po jakimś miesiącu jak to padło na nowo programowałem, ale teraz nie mogę w ogóle się połączyć z modułem komfortu.

wiem że pisaliśmy kiedyś o tym błędzie w drzwiach kierowcy, może jest to z tym związane ? może ten moduł w drzwiach kierowcy jest odpowiedzialny za centralke ???

Ja moge się bez problemu połączyć z modułem komfort. Dzisiaj na nowo zakodowałem pilot i wszystko narazie działa. Był jakiś błąd odnośnie klucza.

Zobacze jk długo tym razem będzie działał.[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________U mnie pilot raz działa a za innym razem nie. Nie moge za każdym razem otworzyć auta po nocy ale jak już go uruchomie i chwile pojade to zaczyna działać.

Sprawdziłem błędy w module komfort i był ich kilka:

Control Module Part Number: 8E0 959 433 AK

Component and/or Version: Komfortgerát T1B 0514

Software Coding: 06730

Work Shop Code: WSC 63351

Additional Info: 8E1959801 Tőrsteuer.FS BRM 4.22

Additional Info: 8E1959802E Tőrsteuer.BF BRM 4.22

Additional Info: 8E0959801A Tőrsteuer.HL BRM 0003

Additional Info: 8E0959802A Tőrsteuer.HR BRM 4.10

7 Faults Found:

01336 - Data Bus for Comfort System

80-00 - Single-Wire Operation

00963 - Circuit to Tilt Sensor

37-10 - Faulty - Intermittent

01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring

35-00 - -

01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side

35-00 - -

01559 - Drivers Door

60-00 - Won't Safe

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

80-00 - Single-Wire Operation

01333 - Door Control Module: Rear Left (J388)

80-00 - Single-Wire Operation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie nie obeszło sie bez wymiany modułu.Swój stary AB zamieniłem na AJ .Wszystko jest OK.Koszt operacjii 300zł-moduł zakupiłem na Allegro.Polowałem na niego ze 2 miesiące ale opłacało sie .Komfort otwierania pilotem bezcenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprawa sie rozwiazala. Modul jednak. U mnie jeszcze dziala i problem nie powrocil jak dotad... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj wymieniłem moduł z AK na AJ i też piloty działają. Wygląda na to że jedynym rozwiązaniem problemu pilotów jest wymiana modułu komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobic z pilotem ktory dziala z bardzo malej odlegloscci umieszczonej centralki w bagazniku ,jak tam blisko przytkne to dziala a z dalszej odleglosci nie chce,mialem odlaczone ako ,moze to jest problemem/? wyjmowalem baterie z pilota i nic.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...