Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Dachowanie+olej=??


rada21

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam małe zapytanie gdyż posiadam audi a4 b7 i interesuje mnie co sie dzieje z olejem kiedy auto zaliczy dachowanie?? Czy jest w tym aucie jakas blokada czy cos w tym stylu nie pozwalająca opuscic olejowi silnika?? Czy auto samo zgasnie po dachowaniu?? Nie znam sie zbytnio na tym dlatego pytam i prosze o odpowiedzi od was.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno czujnik uderzeniowy odetnie zapłon i silnik zgaśnie.

olej nie wyleci (może jakieś minimalne ilości) bo specjalnie nie ma gdzie. korek masz zakręcany, rurka od bagnetu wchodzi aż do miski olejowej, w której oleju nie będzie po obróceniu auta, a skoro podczas pracy silnika nie leci olej uszczelkami to i przy dachowaniu nie będzie.

blokada jest jedynie w baku paliwa żeby nie wyleciało...

a co? masz zamiar jakiegoś dacha zaliczyć i dlatego pytasz? :cool1::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewne ryzyko, że smok pompy olejowej może w trakcie dachowania zostać odsłonięty i zaciągnąć powietrze, ale silnik raczej prędzej zgaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe, nie ja nie, ale ziomek chce kupic podobne auto i jest wlasnie po dachu wiec dlatego pytam, dzieki za pomoc:D a jezeli chodzi o ten czujnik uderzeniowy, bo w sumie to mu zadna poducha nie strzelila wiec czy czujnik zadzialal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już kiedyś był dzwon i poduche to sobie może co najwyżej z domu przynieść.

Jak można auto po dachu kupić, to chyba jakiś samobójca :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I boczne poduszki z fotela/li.

Wiem, że przednie nie muszą. Akurat temat dachowania mam opracowany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wystrzeliły ani boczne ani czołowe. Wszystko zależy od sposobu dachowania :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy napisali, albo twojemu koledze życie nie miłe i kupuje B7 po dachowaniu albo fure stricte kupuje na przeszczep silnika albo na części .Ogólnie fury po dachach to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo autor tematu ma B7 po dachu... 1 post, dopiero zarejestrowany. Może niedlugo bedzie w dziale sprzedam auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: to obserwuj, moze sie zalapiesz:P:P

Nie stac mnie na B7. Poza tym nic w tym smiesznego. Mozna sie ladnie naciac majac nawet jakas tam wiedze. Wlasnie dzisiaj rozmawialem ze znajomym ktory naprawial Passata B6 Kombi... po naprawie ubezepieczyciel przyjechal wycenic auto do AC i sprawdzal miernikiem lakier... elektroniczny miernik - pierwszy lakier - samochod bezwypadkowy. Pytam go jak to mozliwe - szpachla z opilkami metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...