Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Problem z immo


mkkermit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest następujący: podjeżdżam na stację benzynową, tankuję po czym nie mogę odpalić auta, wszystkie kontrolki zachowują się normalnie, rozrusznik kręci auto nie odpala. Jadę do domu po zapasowy klucz odpalam bez najmniejszego problemu. Wniosek: coś się stało z immo w kluczyku. Następnego dnia zostawiam auto na chwile pod sklepem po czym znów nie mogę odpalić, po dowiezieniu zapasowego kluczyka (tego którym nie mogłem odpalić auta na stacji benzynowej) auto odpala bez problemu. Wniosek upada, proszę szanownych forumowiczów o jakieś sugestie.

Pozdrawiam

uzupełnij profil

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, czytałem ten wątek, jednak uważam, że mój problem jest nieco inny. Wszyscy piszą, że udaje się odpalić auto raz na trzy czy cztery próby. U mnie po zamianie kluczyka udaje się zawsze za pierwszym, a przed zamianą nawet po dziesiątym nie zaskakuje. No chyba, że nikt nigdy nie próbował zamieniać kluczyków ?? Może forumowicze mający ten problem wypowiedzą się w tej kwestii ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz że to inna usterka to udaj się na diagnozę VAG-iem i tam wszystko się wyjaśni.

Przy okazji jak wyjdzie taki błąd to możesz szykować się do naprawy tamtym sposobem

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer
     P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...