Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Notorycznie wysiadające przeguby


MALIN-PL

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy przez wybite poduszki skrzyni lub cos innego jest mozliwe ze co chwile siada mi lewy przegub ?? wymienialem juz ze 3 :wallbash:,

jakie przeguby kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałeś komplet, tzn, razem z gumą?? Może zakładasz od innej wersji gumę i ona pęka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

skąd wiesz że to przegub??

słychać jakieś stukanie czy coś?? bo stukanie przy skręcie może się zdarzyć, gdy mamy podjechane tarcze hamulcowe .

O powstały rant na tarczy, który jest często poszczerbiony, uderzają klocki , i powstają te nieszczęsne stuknięcia.

To taka jedna z możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak przegub puka :wink4: a co do tych przegubów to nie znam firmy bo kupowałem w sklepie i nie interesowałem się firmą. Rzeczywiście osłony są walnięte bo sprawdziłem :confused4:, czyli co syf mi sprzedają ?? bo koło 100 płaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś zacząć od solidnych osłon (jeżeli kupujesz przegub bez osłon), a jeżeli w komplecie to najprawdopodobniej kupujesz nie do tej wersji przeguby (wtedy masz inny skok osłony i ona się rozrywa, nabiera się syfu na przegub i jest po nim).

Moim zdaniem nawet najgorszy przegub powinien wytrzymać ok 1 do 2 lat przy normalnej jeździe (ale sprawnej osłonie). Może źle osłonę ktoś zakłada (krzywo, albo przecina opaską)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł za co przegub i osłona :polew: za samą osłonę musisz dać 100 zł i najlepiej ORI w serwisie a przegub też nie kupuj najtańszego bo to strata kasy,chytry dwa razy traci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...