Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czasami brak niektórych funkcji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy problem pojawił się w moim bolidzie kilka razy:

1. Lato, słonecznie, bardzo ciepło, 600km od domu. Odpalam auto, nie potrafię włączyć klimy, wyświetlacz temp. zew. ciemny, nie działają światła. Zatrzymuję się na poboczu, wyłączam silnik, włączam ponownie i wszystko OK.

2. Dzisiaj, wracam z roboty i orientuję się, że nie działają: światła, kierunkowskazy, klakson, ogrzewanie tylnej szyby, światła przeciwmgielne i wyświetlacz temp. zewnętrznej. Działają natomiast awaryjne i klimatyzacja. Zatrzymują mnie niebiescy za jazdę bez świateł, ale pokazuję im co i jak, ponownie włączam silnik, wszystko wraca do normy a policja daje mi spokój.

Czy ktoś z szanownych Kolegów ma jakiś pomysł co to może być?

Opublikowano

zapnij VAG-a

Opublikowano

Nic mu nie powie. :kox:

Wymień kostkę stacyjki. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nic mu nie powie. :kox:

Wymień kostkę stacyjki. :gwizdanie:

Dzięki za sugestie. Co dokładnie masz na myśli mówiąc "kostka", bo się nie znam.

Ostatnio na VAGu nie pokazało żadnych błędów.

Opublikowano

Witam, mam identyczny problem, tj podczas jazdy nagle gasna swiatla i jednoczesnie nawiew. Nie zauwazylem braku dzialania innych urzadzen. Natomiast wszystko wraca do normy po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu silnika. Czasem jednak trzeba kilka razy auto zgasic, zeby wszystko wrocilo do normy. Problem nie pojawia sie czesto, wiec ciezko zlokalizowac przyczyne.

Na wtorek jestem umowiony na VAG`owanie, wiec moze cos wykryje.

szogun0, jestes pewien ze moze to byc problem stacyjki?

Opublikowano

Nic mu nie powie. :kox:

Wymień kostkę stacyjki. :gwizdanie:

Dzięki za sugestie. Co dokładnie masz na myśli mówiąc "kostka", bo się nie znam.

Ostatnio na VAGu nie pokazało żadnych błędów.

ściągasz osłony kolumny kierowniczej i w stacyjke masz wpiętą tą kostkę

Opublikowano

u mnie było to samo wymieniłem kostkę stacyjki i problem znikł ,koszt około 50 pln - zamiennik

Opublikowano
  • Autor

u mnie było to samo wymieniłem kostkę stacyjki i problem znikł ,koszt około 50 pln - zamiennik

Dzięki Panowie. Na środę umówiony mechanik, poproszę go o wymianę i mam nadzieję, że u mnie również problemy się skończą.

BTW: Dzisiaj miałem to samo... :kox:

Opublikowano

Z tą wyminą to nie tak prosto, bo żeby zdjąć dolną osłonę to trzeba odkręcać kierownice i ściągać poduszkę.

Wiem, bo sam przez to przechodziłem.

Opublikowano

no robotki jest sporo ale póżniej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.