Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Audi A4 1,9 TDI 115KM RECARO,XENON,BOSE,17',CHROM PAKIET


dena5

Rekomendowane odpowiedzi

Recaro :slina:

Co wy tak się ślinicie na te RECARO :decayed:

A co do tematu fajniutki avant, koleszka nie dawno takiego samego sprzedał tyle że na beżowych recaro i miał navigaction plus. Kolor robi robobote po miedzy innymi autami. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro :slina:

Co wy tak się ślinicie na te RECARO :decayed:

A co do tematu fajniutki avant, koleszka nie dawno takiego samego sprzedał tyle że na beżowych recaro i miał navigaction plus. Kolor robi robobote po miedzy innymi autami. pozdro

312MC wiem o które A4 chodzilo Twojego kolegi. Myślałem że będą dwie A4 w tym pieknym kolorze u nas w mieście ale wychodzi na to ze bedzie tylko jedna czyli MOJA. :) Co do NAVI + to napewno wiekszosc klubowiczów wie że zdobycie takiej NAVI do 8D0 ... ... jest bardzo ciężko. Szukałem jakiś czas ale dałem sobie spokój i kupiłem Symphony. Moze kiedys jak sie trafi NAVI+ to napewno kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poprzednik :D inna felga i jest :kox: ale to nie konieczność , bo śliczna jest :P i ten kolor :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie z kąd znam te auto...a teraz juz wiem bo pracuje w firmie transportowej przez płot twojego domu i czesto parkujesz u nas na placu :naughty:

312MC no tak do końca to nie mój dom tylko moich teściów ale fakt czesto tam przebywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...