Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Właśnie odkryłem fajną metodę downloadu [p2m]


Gość MorgothV8

Rekomendowane odpowiedzi

P2M - Peer2Mail, bardzo fajna metoda

+szybsza niż P2P

+nie wymaga otwartych specyficznych portów (protokół pocztowy) - CZYLI DZIAŁA U MNIE W FIRMIE w przeciwieństwie do P2P

+szybszy transfer (jak ze stron :-) )

-mniejsza ilość zasobów

-ciężko znaleźć zasoby (hashcodes) - jakieś głupie fora z limitowaniem dostępu na podtsawie własnego uploadu

Mimo wad polecam :)

Klient to MoorHunt na Windows, wymaga NetFramework 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a kto wam takich glupot naopowiadal ze to legalne ??? Hehehe

Wszystko co ma prawa autorskie i wy to sciagacie lub udostepniacie , nie wazne jakim sposobem jest nielegalne!!!!!

Inna sprawa ze nie ma jak sie do tego zabrac poki co , bo nikt nie moze twojej skrzynki sprawdzac bez twojej zgody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, P2P chowa się przy P2M, kiedyś na onecie był o tym artykuł, chciałem później coś przez to ściągnąć, ale wszędzie aby zarejestrować się na forum trzeba mieć zaproszenie :/

czyli nie korzystałeś z P2M ale wiesz, że jest lepsze bo był artykuł ? :blink:

Obie formy to przeżytek, choć i tak wolałem p2p.....

na p2m żeby coś sciągnać to muszą być części na kontach pocztowych, czasem te konta są usuwane albo czyszczone..

I d*pa - taka to za***ista technologia, nie mówiąc o tym że ten moorhunt nieźle zżera zasoby kompa.

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 18:03 _________________________________________________

Inna sprawa ze nie ma jak sie do tego zabrac poki co , bo nikt nie moze twojej skrzynki sprawdzac bez twojej zgody :)

tak samo jak i do Twojego komputera, a jednak wchodzi policja do domów, więc w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, P2P chowa się przy P2M, kiedyś na onecie był o tym artykuł, chciałem później coś przez to ściągnąć, ale wszędzie aby zarejestrować się na forum trzeba mieć zaproszenie :/

czyli nie korzystałeś z P2M ale wiesz, że jest lepsze bo był artykuł ? :blink:

Obie formy to przeżytek, choć i tak wolałem p2p.....

na p2m żeby coś sciągnać to muszą być części na kontach pocztowych, czasem te konta są usuwane albo czyszczone..

I d*pa - taka to za***ista technologia, nie mówiąc o tym że ten moorhunt nieźle zżera zasoby kompa.

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 18:03 _________________________________________________

Inna sprawa ze nie ma jak sie do tego zabrac poki co , bo nikt nie moze twojej skrzynki sprawdzac bez twojej zgody :)

tak samo jak i do Twojego komputera, a jednak wchodzi policja do domów, więc w czym problem.

No problem w tym ze do twojej skrzynki de facto nie maja prawa sie dostac , do kompa moga z nakazem , a na skrzynke nakazu nie dostana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, dla admina sieci p2m to przekleństwo jakich mało. O ile jakoś da się limitować i kreować ruch dla p2p to dla p2m jest to znacznie utrudnione. Oczywiście da się ale kosztem przycietych transferów na porcie 25 czyli dla poczty. Na szczęście u mnie w sieci wszyscy wolą rapida lub p2p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny bardzo dobry i legalny sposób : P

Google i :

intitle:"index.of" (mp3|mp4|wmv) u2 hold.me na przykład

Od dawna stosuję, tylko od pewnego czasu trzeba patrzeć na adres źródła, bo zdarzają się fake (wyświetla się jako index, a w rzeczywistości jest jakaś płatna strona i to jeszcze z wirusikami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chłopaki może legalny ten sposób nie jest ale jak fajnie się pliki pobiera. Super :) u mnie na 4 megabitowym łączu leci pełnym pasmem... super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...