Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mechanik w Płocku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz niedługo stane sie szczęsliwym(mam nadzieje)posiadaczem audi a4 1,9tdi, możecie polecic mi dobrego mechanika z płocka lub okolic??

Przedtem miałem seicento :thumbup:1.1 wspaniała fura kupiona z saloony 5 lat nie wiedzialme gdzie to ma silnik :thumbup: ale w koncui zrobiła sie za mala więc opyliłem i to własnie przez nia nie mam rozeznania w warsztatach :>

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam!!! Polecam Bosch Serwis Andrzej Chlebny w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej (nr niestety nie pamiętam). Tu przynajmniej wiedzą jak wymienia się rozrząd, do czego służą blokady wałków i pompy, co więcej je mają :)))) i wiedzą jak sprawdza się i ustawią kąt wtrysku w dieslu :))))))))

A teraz na poważnie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Serwisuje u nich ponad rok (wcześniej zjeździłem duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo warsztatów) i z tego jestem najbardziej zadowolony.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

a nie wiesz czy wycinaja tez katy?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

z katem jedz do

"kliniki" i bez problemu ci wytnie, u mnie akurat wypatroszył srodek i wstawił jak było. a jeśli chodzi o silniki diesela to słyszałem że w Proboszczewicach jest dobry spec

Opublikowano

Do jakiej kliniki? Tu na wyszogrodzkiej zaraz przy torach koło lakierni?

Opublikowano

dołkadnie, zaraz za torami.

Opublikowano

marvass ile zaplaciles za ta usluge?

Opublikowano

dokładnie nie pamietam ale cos około 150zł. tam do kata jest tragiczny dostep mordowali sie ze 4 godziny

  • 1 rok później...
Opublikowano

szczerze to ja w plocku nie znam zadnego dobrego mechanika naprawde godnego polecenia srwisowalem samochód chyba juz u kazdego w plocku poza jakimis malymi warsztatami i w kazdym cos mi odwalili lub kombinowali co zrobic zey jak najwiecej wydoic od klijenta teraz proste zeczy typu wymiany zeczy w zawieszeniu i jakies drobne sprawy przy silniku robie sam :hi:

Opublikowano

Najlepszy mechanik jest w Słubicach za Gąbinem. Jak ktoś potrzebuje moge podac namiar.

Opublikowano

mówisz o tym elektryku magiku?? :kox:

Elektroniku:) tak, chyba o tego samego nam chodzi.

Opublikowano

no tez slyszalem bardzo dobre opinie i ze cenowo spoko i ze np jak ci cos padnie to on bedzie siadzial dopukii nie znajdzie co :)

Opublikowano

no tez slyszalem bardzo dobre opinie i ze cenowo spoko i ze np jak ci cos padnie to on bedzie siadzial dopukii nie znajdzie co :)

Ostatnio naprawiał 'Keyless Go' w Phaetonie:)

Juz nie jeden forumowicz przekonał sie ze warto oddac mu auto.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ja Wam mogę polecić gościa uliczkę przed Traugutta w domkach, jest banner przy ulicy. Syn z ojcem prowadzą tam mały warsztat i silniki VV i audi, zwłaszcza tdi znają jak własną kieszeń.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!!! Polecam Bosch Serwis Andrzej Chlebny w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej (nr niestety nie pamiętam). Tu przynajmniej wiedzą jak wymienia się rozrząd, do czego służą blokady wałków i pompy, co więcej je mają :)))) i wiedzą jak sprawdza się i ustawią kąt wtrysku w dieslu :))))))))

A teraz na poważnie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Serwisuje u nich ponad rok (wcześniej zjeździłem duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo warsztatów) i z tego jestem najbardziej zadowolony.

Dobry serwis , nie wymieniaja tego co nie potrzeba żeby wiecej zarobić ,ale cenią się jak w autoryzowanym serwisie , ul.Wyszogrodzka 100 tel. 242627334
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?

Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok.

junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze :)?

Opublikowano

a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?

Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok.

junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze :)?

hehehe, bo ostatnio latam służbowym do pracy, swoim do płocka latam raz, max 2 w tygodniu :) trzeba o spocie pomyśleć[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________apropos PETRÓW myślałem wstawić do nich auto, żeby silnikiem się zajeli - FMIC założyli, wtryski, turbo, kolektor no i CHIP, bo mają coś takiego w ofercie. z tego co mi wiadomo to ktoś ze stolicy przyjeżdża raz na jakiś czas i wgrywa virusa...

Opublikowano

a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?

Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok.

junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze :)?

hehehe, bo ostatnio latam służbowym do pracy, swoim do płocka latam raz, max 2 w tygodniu :) trzeba o spocie pomyśleć[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________apropos PETRÓW myślałem wstawić do nich auto, żeby silnikiem się zajeli - FMIC założyli, wtryski, turbo, kolektor no i CHIP, bo mają coś takiego w ofercie. z tego co mi wiadomo to ktoś ze stolicy przyjeżdża raz na jakiś czas i wgrywa virusa...

Wirusa to wgrywa p. Mariusz ze Słubic.

Oni raczej na takiej mechanice się za bardzo nie znają. Według mojej wiedzy nigdy czegoś takiego w Audi nie robili, co nie oznacza że sobie nie poradzą... Wtryski (z regulacją), turbo i kolektor założy Ci Mariusz. Mi te rzeczy zakładał i zrobił to bardzo dobrze, tzn tak jak powinno być.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.