Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Szpary przy lampach


BARTOL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W jednej lampie mam ułamane boczne i jedno górne mocowanie więc kupiłem dwie nowe. Po zamontowaniu z jednej strony jest większa szpara (przy grillu) niż z drugiej? Czy może to być wina lamp? Czy da sie to jakoś wyregulować? A może wina zderzaka bo też zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mają też możliwość regulacji, przesuń lekko lampę, przytrzymaj i dokręć w odpowiednim położeniu.

Praktycznie każdy element można regulować, w zderzaku masz odboje a w nich gwintowane tuleje którymi regulujesz wysokość zderzaka. Mozliwe też że maska ma lekki odchył ale to już większa zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie prubowałem tak przesunąć leflektor ale nie za bardzo sie da. Góra dół owszem mozna troche wyregulowac ale na boki troche nie bardzo mi szlo. Przecież jest boczne mocowanie ktore ogranicza przesuwanie lampy. Właśnie kupiłem jakies zamienniki bo ori troche za drogo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żeby wyregulować na boki musiałem chłodnicę klimy przesuwać, zeszło 2 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kierunkowskaz zamiennik leżał idealnie. Jak zmieniłem na ori to miałem ponad 1 cm szpary... musiałem otwory delikatnie rozwiercać a i tak nie leży jak powinno :wallbash: Lampy też ori Valeo. Więc nie stresujcie chłopaka że kupił bubel bo może z ori byłby też problem :decayed: Trochę cierpliwości, jakie piwko i po dłuższym dłubaniu może się uda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi czy na tych otworach co są mozna pomanewrowac czy trzeba np. rozwiercic? Górne zaczepy widać ze mają regulacje, dolny juz nie bardzo i jest to góra-dół. Słyszałem, że np. w passku b5 FL po zmianie rozrządu jak ktoś źle poskłada to wygląda jak po dzwonie. Więc może coś źle robie żeby na bok przesunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...