Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Piszczący pasek


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęgiełko sprawdziłem jak najbardziej, raczej jest w porządku.....

:decayed:

Dziś wziąłem papieru ściernego, na zapalonym silniku przystawiłem do rolki napinacza (ostrożnie żeby paluszków nie urwało) troszkę ją zapolerowałem, zmieniłem pasek klinowy na nowy. I jak na razie wszelkie piski zniknęły, jest OK.

producenci i dystrybutorzy podzespolow zawsze beda mieli dobrze ..... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do wyjęcia alternatora konieczne jest odkręcanie wiska?

tak, nie odkrecisz dolnej sruby mocujacej alternator. nie trzeba wiska wyciagac, wystarczy zdjac je z osi i odlozyc przy chlodnicy.[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 10:20_________________________________________________

II temat już jedziesz :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134690.0

ale ten watek jest o AVF, AWX....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu i tam kolega o to samo pyta ( sprzęgiełko jest tam i tu chyba takie same :mysli: ) , ogólnie kolega paput jakiś nie trybliwy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu i tam kolega o to samo pyta ( sprzęgiełko jest tam i tu chyba takie same :mysli: ) , ogólnie kolega paput jakiś nie trybliwy :cool1:

dzwoniłem teraz do sklepu i jest sprzęgiełko za 150 firmy INA ale gościo mówi że może trzeba je będzie trochę przerobić. Nie wiecie może o co biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem teraz do sklepu i jest sprzęgiełko za 150 firmy INA ale gościo mówi że może trzeba je będzie trochę przerobić. Nie wiecie może o co biega?

Napisałem Ci że masz uderzyć do TOMa :cool1: >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

JA niedawno kupowałem od niego do [AVF-a] i płaciłem 100 pln za INA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem teraz do sklepu i jest sprzęgiełko za 150 firmy INA ale gościo mówi że może trzeba je będzie trochę przerobić. Nie wiecie może o co biega?

Napisałem Ci że masz uderzyć do TOMa :cool1:

JA niedawno kupowałem od niego do [AVF-a] i płaciłem 100 pln za INA

pisałem do niego wczoraj ale póki co cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem teraz do sklepu i jest sprzęgiełko za 150 firmy INA ale gościo mówi że może trzeba je będzie trochę przerobić. Nie wiecie może o co biega?

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

idz do innego sklepu, :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem teraz do sklepu i jest sprzęgiełko za 150 firmy INA ale gościo mówi że może trzeba je będzie trochę przerobić. Nie wiecie może o co biega?

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

idz do innego sklepu, :polew: :polew: :polew: :polew:

bo koleś mówi że nie wie może u mnie jest inny wieloklin i trzeba będzie przerabiać, najlepiej jak bym wyjął i przyniósł swoje mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzegla alternatora do tych silnikow sa 2 rodzajow. z paskiem 5- cio lub 6 -scio rowkowym i nic sie nie przerobi.

u ciebie skoro jest wisko jest 5cio rowkowy.

a sprzedawca skoro nie zadal tobie stosownych pytan nie ma pojecia o tym co sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzegla alternatora do tych silnikow sa 2 rodzajow. z paskiem 5- cio lub 6 -scio rowkowym i nic sie nie przerobi.

u ciebie skoro jest wisko jest 5cio rowkowy.

a sprzedawca skoro nie zadal tobie stosownych pytan nie ma pojecia o tym co sprzedaje.

ale podobno były dwa rodzaje sprzęgieł różniące się wieloklinem i może nie wchodzić nawet nowe sprzęgło[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 12:51_________________________________________________w sumie to i tak już kupiłem za 140 zł INA, niedługo będę wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...