Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mła też dziękuje

ale szybko te dziękowania - kurde lapki mieliście ze sobą :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mła też dziękuje

ale szybko te dziękowania - kurde lapki mieliście ze sobą :mysli:

ja mialem z KC 3 km do domu :naughty: juz po kolacji jestem i po jednym piwku :gwizdanie:

Opublikowano

Też dzięki za spota :)

8f0a07ca0b95be8c.jpg

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 19:42_________________________________________________955b36b025cf05d0.jpg

btw dymek poleciał jak odjeżdżałem ?

Opublikowano

dymek moze nie ale snieg z calego auta rozrzuciles po calym parkingu :naughty:

Opublikowano

no ja nie widziałem bo uderzyłem wcześniej od Was na chajze :cool1:

Opublikowano

nikuś śniegu nie miałem na aucie :polew: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:07_________________________________________________nikuś to lakier o którym mówiłem http://cgi.ebay.co.uk/MILITARY-VEHICLE-PAINT-BATTLESHIP-GREY-MATT-5L_W0QQitemZ120440727876QQcmdZViewItemQQptZUK_Cars_Parts_Vehicles_Other_Vehicle_Parts_Accessories_ET?hash=item1c0ad3a944&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65:12|66:2|39:1|72:1689|293:1|294:50

Opublikowano

nikuś śniegu nie miałem na aucie :polew:

no właśnie :mysli::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi: co tam po spocie słychać?

Opublikowano

Dzieki za spota, było :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem

Opublikowano

Dzieki za spota, było :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem

poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ...

do następnego spota :)

Opublikowano

Dzieki za spota, było :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem

poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ...

do następnego spota :)

oki dzieki :)

Opublikowano
:guma:
Opublikowano

co taki luz Azunia ... już po :mysli:

Opublikowano

nikuś śniegu nie miałem na aucie :polew:

ale na progach miales czarne bloto posniegowe i to rozrzuciles po parkingu :tongue4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:29_________________________________________________

Dzieki za spota, było :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem

poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ...

do następnego spota :)

oki dzieki :)

a co masz z klimatronikiem? :mysli:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spocik :good:

:good:

zapraszamy czesciej :wink4:

Opublikowano
:hi: siema nygusy dzieki za spota co niektórzy pewno juz bronka obalaja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

:hi: siema nygusy dzieki za spota co niektórzy pewno juz bronka obalaja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

dopiero w chacie ?
Opublikowano

Aaa, racja, dziwnie dobrze jechało auto, odelżone z błota i lodu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.