Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nic spot jest 17 a Piotrek jedzie 13 :cool1:

marca, 13 marca... patrz i czytaj ze zrozumieniem VIPie :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:
Opublikowano

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

Opublikowano

a nic spot jest 17 a Piotrek jedzie 13 :cool1:

marca, 13 marca... patrz i czytaj ze zrozumieniem VIPie :decayed:

łej kurcze rzeczywiście :decayed:
Opublikowano

Michu czy twoje auto stalo w sylwka na parkingu mtp?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:09_________________________________________________ide na jabuszka bede pozniej ,narta

Opublikowano

znowu na te jabuszka :naughty::decayed:

Opublikowano

Michu czy twoje auto stalo w sylwka na parkingu mtp?

:no:

moje stalo pod blokiem :decayed:

Opublikowano

Michu czy twoje auto stalo w sylwka na parkingu mtp?

:no:

moje stalo pod blokiem :decayed:

a Paweł długo był z rodzinką na sylwku ?

Opublikowano

ide na jabuszka bede pozniej ,narta

ja wole gruszki... a od gruszki wole jędrne cycuszki :naughty::kox:

Opublikowano

ide na jabuszka bede pozniej ,narta

ja wole gruszki... a od gruszki wole jędrne cycuszki :naughty::kox:

ja dokładnie tak samo :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Michu czy twoje auto stalo w sylwka na parkingu mtp?

:no:

moje stalo pod blokiem :decayed:

a Paweł długo był z rodzinką na sylwku ?

jakos cos kolo 2. panna Julka zachciala do domu :gwizdanie:

Opublikowano

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:
Opublikowano

Michu czy twoje auto stalo w sylwka na parkingu mtp?

:no:

moje stalo pod blokiem :decayed:

a Paweł długo był z rodzinką na sylwku ?

jakos cos kolo 2. panna Julka zachciala do domu :gwizdanie:

o 2 to mi się już cycuszki śniły :kox:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:12_________________________________________________

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:

to zapraszamy na spota 17 stycznia :hi:

Opublikowano

Michu czy twoje auto stalo w sylwka na parkingu mtp?

:no: na pewno wpadniemy, :good:

moje stalo pod blokiem :decayed:

a Paweł długo był z rodzinką na sylwku ?

jakos cos kolo 2. panna Julka zachciala do domu :gwizdanie:

o 2 to mi się już cycuszki śniły :kox:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:12_________________________________________________

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:

to zapraszamy na spota 17 stycznia :hi:

na pewno wpadniemy :good:
Opublikowano

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

będe w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:

weekend... :decayed: to moze flaszeczka? :naughty:

Opublikowano

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

:> :> :> :good: :good: :good:

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

będe w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:

weekend... :decayed: to moze flaszeczka? :naughty:

:> :> :> :good: :good: :good:
Opublikowano

na pewno wpadniemy :good:

nie wpadaj... przyjedz :wink4::decayed:

Opublikowano

Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!

powitac :hi:

jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? :cool1:

grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo :naughty:

no mam nadzieje... zapraszam :):good:

będe w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:

weekend... :decayed: to moze flaszeczka? :naughty:

nie rozpijaj chlopaka :punish:

Opublikowano

weekend... :decayed: to moze flaszeczka? :naughty:

:> :> :> :good: :good: :good:

:kox:

Opublikowano
:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.