Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja uciekam, wiec wszystkiego naj na ten nowy rok

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja uciekam, wiec wszystkiego naj na ten nowy rok

dzieki Piotrek i wzajemnie pomyslnosci w Nowym Roku :good:

Opublikowano

ja uciekam, wiec wszystkiego naj na ten nowy rok

dzieki Piotrek i wzajemnie pomyslnosci w Nowym Roku :good:

dzięki stary i wzajemnie :good:
Opublikowano

ja uciekam, wiec wszystkiego naj na ten nowy rok

dzieki Piotrek i wzajemnie pomyslnosci w Nowym Roku :good:

dzięki stary i wzajemnie :good:

ode mnie też najlepszego ludziska :good:

Opublikowano

a który teraz rok mamy bo sie pogubiłem :mysli::kwasny:

Opublikowano

a który teraz rok mamy bo sie pogubiłem :mysli::kwasny:

w prawym, górnym roku masz jak coś :decayed:

Opublikowano

a który teraz rok mamy bo sie pogubiłem :mysli::kwasny:

w prawym, górnym roku masz jak coś :decayed:

a dzięki Wojtek w takim razie szczęśliwego nowego 2010 r :good::decayed:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Pyrki :good:

dodatkowo życzę Wam żebyście w przyszłym roku stali się tak zajebiści jak my , Południowcy z Krakowa :decayed:

Szampańskiej zabawy i spełnienie marzeń i zdrowia :good::)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Pyrki :good:

dodatkowo życzę Wam żebyście w przyszłym roku stali się tak zajebiści jak my , Południowcy z Krakowa :decayed:

Szampańskiej zabawy i spełnienie marzeń i zdrowia :good::)

dzięki :good: ale gdzie my tam do Was ... za kilka lat to może :rolleyes::naughty::decayed::polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 15:12_________________________________________________Piotrek a tak poważnie to życzę Ci samych sukcesów w każdej dziedzinie życia i zdrowia przede wszystkim :hi:

Opublikowano

Dzięki Adaś , i wzajemnie wszystkigo najlepszego :hi:

Ps. Jak nas będziecie podpatrywać mocno to max 2 lata :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ps. Jak nas będziecie podpatrywać mocno to max 2 lata :decayed: :decayed: :decayed:

wiem wiem ale i tak będzie ciężko :kwasny::polew:

Opublikowano

a który teraz rok mamy bo sie pogubiłem :mysli::kwasny:

w prawym, górnym roku masz jak coś :decayed:

chyba dolnym :cool1::naughty:

Opublikowano

a który teraz rok mamy bo sie pogubiłem :mysli::kwasny:

w prawym, górnym roku masz jak coś :decayed:

chyba dolnym :cool1::naughty:

na forum w górnym :tongue4:

Opublikowano

w windowsie w dolnym :cool1::tongue4:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego na nowy rok wam klubowicze zycze i aby wasze marzenia do wyrezania się spełniły :D

Opublikowano

Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010

2623356fodkdto1ss.gif w358.png

Opublikowano

ktos jeszcze zyje? czy wszyscy juz leza pod stolem? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
:evil:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:13_________________________________________________ Szczęśliwego Nowego Roku 2010
Opublikowano

Szampańskiej Zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku :!:

vv23.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.