Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Rako... A w jakim zawodzie szukasz pracy jeśli można??

W sumie to co chciałem zawsze robić to prowadzić serwis komputerowy....ale jakoś odbicia owego nie było. Chodz nie powiem że na boczku gdzie niegdzie lubie dorobić sobie w tym fachu ;)

A z zawodu ogólnie mam technika ekonomiste. :tongue4: chodz w zawodzie swoim nie pracuje, nie pracowalem.

Z racji na swój wiek miałem w zyciu pierwszą fuche a mianowiecie robiłem w Man Buss....skrecalem i rozkrecalem autobusy hehe nie no a tak na powaznie to robiłem przy klimatyzacji tych właśnie aut jak i elektryce. To moja była pierwsza robotka która w cale nie była zła no szkoda że nie przedłuzyli umowy ale duzo wiary poleciało co zrobic :(

Ale głównie pracowałem tam jako monter.

Narazie chce coś złapać juz nie mówie o jakims rewelacyjnym sianie, chociaz cos na zaczepke narazie a zawsze mozna pójsc gdzies indziej... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rako... A w jakim zawodzie szukasz pracy jeśli można??

W sumie (...)

Narazie chce coś złapać juz nie mówie o jakims rewelacyjnym sianie, chociaz cos na zaczepke narazie a zawsze mozna pójsc gdzies indziej... :good:

Z tego co się orientuję, to w Norauto w Swadzimiu kogoś szukają chyba na stanowisko sprzedawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rako... A w jakim zawodzie szukasz pracy jeśli można??

W sumie (...)

Narazie chce coś złapać juz nie mówie o jakims rewelacyjnym sianie, chociaz cos na zaczepke narazie a zawsze mozna pójsc gdzies indziej... :good:

Z tego co się orientuję, to w Norauto w Swadzimiu kogoś szukają chyba na stanowisko sprzedawcy...

Dzięks za info....póki co staram się dostać na targi poznańskie czekam cały czas za odpowiedzią od wujka....ale tam raczej na 90% więc jestem dobrej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rako... A w jakim zawodzie szukasz pracy jeśli można??

W sumie (...)

Narazie chce coś złapać juz nie mówie o jakims rewelacyjnym sianie, chociaz cos na zaczepke narazie a zawsze mozna pójsc gdzies indziej... :good:

Z tego co się orientuję, to w Norauto w Swadzimiu kogoś szukają chyba na stanowisko sprzedawcy...

Dzięks za info....póki co staram się dostać na targi poznańskie czekam cały czas za odpowiedzią od wujka....ale tam raczej na 90% więc jestem dobrej myśli ;)

Spox... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam wielki problem z nagraniem DVD do mojego RNS-E 2010-straciłem już 11płyt :-(. Mam pytanie i wielką prośbę. Czy macie moze jakiś wolny komplet płyt do nawigacji RNS-E DVD1iDVD2 2010? Może do odbioru na spocie za przysłowiowa flashkę:-) Chociaż nigdy na takim spotkaniu nie byłem, spocie. A Audi posiadam od dwóch tygodni dopiero. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie i Panie pytanie o 11 wyruszam na Poznań z Nowego Tomyśla lece autostradą mam proźbe czy może ktos mi napisac jak wygląda droga i centrum Poznania chodzi o warunki na drodze ....

Ide spać po nocce :naughty:

cześć :hi:

droga jest ok wszystkie czarne :good:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 13:13_________________________________________________

Hej, Mam wielki problem z nagraniem DVD do mojego RNS-E 2010-straciłem już 11płyt :-(. Mam pytanie i wielką prośbę. Czy macie moze jakiś wolny komplet płyt do nawigacji RNS-E DVD1iDVD2 2010? Może do odbioru na spocie za przysłowiowa flashkę:-) Chociaż nigdy na takim spotkaniu nie byłem, spocie. A Audi posiadam od dwóch tygodni dopiero. Pozdrawiam

napisz do Mussashiego może będzie miał coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

Vito jak chcesz to mam znajomego mechanika... mi robił rozrząd i ogólnie każdemu go polecam więc mogę się zapytać o koszt robocizny jeśli jesteś zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: byłem i przyjechałem cały naszczęscie :gwizdanie: autostrada nie ciekawa troche była bo z pola nawiewało co kawałek ale tak ogólnie gitara ... jutro tez bee w poznaniu to odrazu na spot wpadne ...aha przy okazji kolega ze mną przyjedzie A6 z poprzednigo klubu audi 80 ... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszystkim :hi:

Kto mi powie którędy zjeżdża się do poziomu -2 w KC ?? Nie znam za dobrze tej galerii a postaram się jutro wpaść. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: byłem i przyjechałem cały naszczęscie :gwizdanie: autostrada nie ciekawa troche była bo z pola nawiewało co kawałek ale tak ogólnie gitara ... jutro tez bee w poznaniu to odrazu na spot wpadne ...aha przy okazji kolega ze mną przyjedzie A6 z poprzednigo klubu audi 80 ... :naughty:

jak najbardziej ... na spoty wpadają różne auta ponieważ są osoby które śmigały A4 a teraz mają inne fury a i tak są na spotach :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:13_________________________________________________

Dobry wszystkim :hi:

Kto mi powie którędy zjeżdża się do poziomu -2 w KC ?? Nie znam za dobrze tej galerii a postaram się jutro wpaść. :naughty:

jak wjedziesz na rondo z Bułgarskiej to przejedziesz je prosto i pierwszy wjazd w prawo do galerii i łukiem po ok 50m w lewo będzie zjazd na poziom -2 .... i tam się kieruj na koniec parkingu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy mam nadzieję że tarafisz bez problemu ... jak cos to dzwoń .....zaraz prześle Ci listę kontaktów i poproszę na PW Twój nr ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też poprosił o kontakty :) w razie czego, żebym mógł zadzwonić :)

już wysłane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...