Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pracuje, nie mam kaski :gwizdanie:

nie wiem jak długo flaszka się jeszcze w barku utrzyma... :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:

oby szybko poszla :kox:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 18:31_________________________________________________

kto ludziska z Pzn na zlot jedzie ? :mysli: :mysli:

jak patrze na liste to cos prawie nikt :mysli:

jak się uda to ja pojadę :)

no Ja mam nadzieje :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też ale wszystko się okaże dopiero w marcu :)

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

oby szybko poszla :kox:

ale to ta na spróbowanie jest, nie dla mnie... :gwizdanie: moje znikają powoli, ale w miarę systematycznie :decayed:

Opublikowano

siemka :hi:

wrócony z pracy... jutro mam meeting od 9-20 :kwasny:

Opublikowano

Dobry wieczorkiem, tak kombinuje z tym swoim wozem i kombinuje i wychodzi mi, że to chyba nie termostat jednak :wallbash:

Odpaliłem na klimatyzacji śledzenie kanału 51 i tam szybciutko dobija do 90 i trzyma ładnie, tylko wskaźnik w zegrach jakieś wartości dzikie wyświetla :/

A gdzie można na VAG-u sprawdzić temp? Mam programy VAG-COM i Polski VAG 4.9?

Opublikowano

pewnie że się przyda ... a Ty już tam dygasz ?

Opublikowano

niunia cala zapierdz.... :wallbash: a zjazd już w niedziele.... :no:

A to jak garnek mam szykować ?? :decayed:

Opublikowano

ja będę upierdylony i mam to w pupci :naughty:

Opublikowano

ok dzięki za linki pobadam jutro fure :>

Opublikowano
:hi: jak da radę to przyjadę z 300 KM pod maską :evil: zależy od pogody a zapowiadają raczej ujową, więc pewnie driftową babcią wpadnę :)
Opublikowano

a Ty już tam dygasz ?

jeśli chodzi o Stacje to tak...

Opublikowano

yo :hi: fura mnie zadziwiła, bo odpaliła jakby na dworze w ostatnich dniach było +20 a nie -20 :kox:

Opublikowano

ugrzała się przez ostatnie 2 dni :decayed:

Opublikowano

Piechol to masz fuksa, na autobahnie non stop widziałem furki z zamarzniętym paliwem od TIRów do S60 D5 :polew:

Opublikowano

ugrzała się przez ostatnie 2 dni :decayed:

no chyba, ale i tak spodziewałem się kręcenia długiego, a tu pyk i gotowe :naughty:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:23_________________________________________________

Piechol to masz fuksa, na autobahnie non stop widziałem furki z zamarzniętym paliwem od TIRów do S60 D5 :polew:

ja nie z tych :decayed:

Opublikowano

Cześć chłopaki.

Ja dzisiaj wybrałem się do mojej czwórki....najpierw musiałem zasuwać przez prawie 1h aby odśnieżyć drzwi i wyjazd. Po otwarciu bramy niespodzianka....audiczka na flaku....ehhh mówię Wam same problemy...

Dopompowałem powietrze, ale co z tego jak trzeba czekać za ładną pogodą...na szczęście nacieszyłem oko i ucho chociaż w garażu :naughty:

Opublikowano
:hi: arki, kilka kilometrów musisz zrobić swoją A4 bo inaczej korozja w układzie wydechowym !!! jest na + więc można, nie takimi autami śmigamy w te warunki, no chyba, że masz letnie buty to odradzam wycieczki
Opublikowano

no właśnie mam "latówki" :kwasny: Będę musiał pomyśleć nad wypadem, może uda mi się dotrzeć na spocik :wink4:

Opublikowano

co tam panowie, jak wieczorek? ja właśnie wyjełam świeży chlebek z piekarnika :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.