Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki wytłumaczcie mi czy to czasem normalny objaw?? Bo ,,sztomel" mnie z lekka wystraszył eh....

Otuż na zimnym starcie jak przejade kilka metrów moja turbinka gwizdze....(nie powiem miły głosik dla ucha :naughty: ) później juz gwizd ustaje......Dodam że zbiera sie dobrze a jedynie jesli chodzi o wyciek to zauwazylem ze leciutko sie spoci na odmie....

W sumie od poczatku tak mam przy niuni i raczej sie tym nie przejmowalem z racji tego np. ze u ojca we fiaciku turbawka caly czas wydaje świst :>

nie wiem jak intensywny jest ten dzwiek.

ale jezeli turbine wyraznie slyszysz, tzn ze powoli konczy sie jej zywot. bywa ze przejedziesz 20000 km a bywa ze 50 km. obserwuj blekitny dymek oraz zuzycie oleju.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 10:07_________________________________________________acha, no i rozumiem, ze nie ruszasz z ogniem gdy motor jest zimny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę olej zmienić bo już 9 tyś nakulane :mysli:

mam 12.ooo km i narazie jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że oleju mi nieubywa.....Przy jezdzie również nie dymi w odcieniu niebieskim.

Jezdze juz ponad 2 lata :cool1: i od zakupu zrobilem jakies 40 tys. Świścik jesty słyszalny tylko jak jest zimny od 1700 obrotów do 2000 później już wogóle niesłyszalny. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że oleju mi nieubywa.....Przy jezdzie również nie dymi w odcieniu niebieskim.

Jezdze juz ponad 2 lata :cool1: i od zakupu zrobilem jakies 40 tys. Świścik jesty słyszalny tylko jak jest zimny od 1700 obrotów do 2000 później już wogóle niesłyszalny. :hi:

moze masz usuniety katalizator. stad glosniejsza turbina.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________

Ja zawsze po starcie daje ostro w palnik - szybciej nię nagrzewa :polew:

Gaszę natychmiast po jeździe po co ma się paliwko marnować :wink4:

jezeli napsales o S5, to tylko tak dalej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę olej zmienić bo już 9 tyś nakulane :mysli:

mam 12.ooo km i narazie jezdze.

a ile dolewasz na 12 tys ?

ja dolałem na ten moment ok 400 ml :)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:59_________________________________________________i co tam chłopaki i dziewczyny .... żyjecie czy na imprezki się szykujecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę olej zmienić bo już 9 tyś nakulane :mysli:

mam 12.ooo km i narazie jezdze.

a ile dolewasz na 12 tys ?

ja dolałem na ten moment ok 400 ml :)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:59_________________________________________________i co tam chłopaki i dziewczyny .... żyjecie czy na imprezki się szykujecie :naughty:

Ja tam dzisiaj w chacie....widze tą chlape za oknem to zal w d*p...ściska :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem na piechtę w mieście i masakra ... wszystko pływa w błocie pośniegowym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem na piechtę w mieście i masakra ... wszystko pływa w błocie pośniegowym :kwasny:

Mało tego dzisiaj na stacji benzynowej lechicka/umultowska jest takie bagno, że skręcając wpadłem w poślizg i o mały włos a miałbym felgę rozwaloną ;/

A poza tym to Dzień Dobry :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem na piechtę w mieście i masakra ... wszystko pływa w błocie pośniegowym :kwasny:

Mało tego dzisiaj na stacji benzynowej lechicka/umultowska jest takie bagno, że skręcając wpadłem w poślizg i o mały włos a miałbym felgę rozwaloną ;/

A poza tym to Dzień Dobry :kox:

ajajaj ;/

Ja w tym roku na zime uzbroiłem sie w stalowe.... także wielki koszt by nie był :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaa ależ nic.... :cool1:

Fajnego avatara masz :gwizdanie:

A tak na poważnie to co tam jak dzionek mija ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaa ależ nic.... :cool1:

Fajnego avatara masz :gwizdanie:

A tak na poważnie to co tam jak dzionek mija ??

Też mi się podoba :kox:

Dzisiaj nic specjalnego, za to jutro jadę z siostrą na wyprawę po marketach, bo remontuje Kancelarię :rolleyes:

Azunia na rudy sie farbnełaś ?? :mysli:

Taki mam plan już od miesiąca, ale jakoś ciężko mi jest się w końcu wybrać do fryzjera na usunięcie dotychczasowej farby :)

Miałam na zlot mieć nowy kolorek ale na 99% nie jedziemy więc.... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...