Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobry wszystkim z obozu pracy :hi:

w obozie pracujesz :wink4::decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 10:30_________________________________________________

:hi: u nas opady śnieżku minimalne były także lajcik...

Czas się za chwile zbierać na uczelnie... audiczka zostaje w garażu, MPK czeka...

u nas znaczy gdzie? przeciez w poznaniu znow nasypalo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek wszystkim dziewczetom i chlopcom,

Wprawdzie dzis zonka pisala, ze musiala odgarnac 40cm sniegu przed brama od garazu, ale ja jakos nie widze tego.

U mnie plus 17 i slonko. :gwizdanie:

Musashi, piszesz, ze mrozik odpuscil. Znaczy z -20 na -10, co??

A tak w ogole, to czy Wy wszyscy nie macie co robic? Juz wiem, ze Rako na bezrobociu, to chlopak tu siedzi, ale reszta? Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac.

Pozdro z ..... Hiszpanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas się za chwile zbierać na uczelnie... audiczka zostaje w garażu, MPK czeka...

teraz już wiem dlaczego kupiłem dizla :decayed: żeby nie korzystać z MPK :naughty

A to ciekawe że Poznań zasypało :blink: Ja mieszkam za torami na franowie i tu spadły między 2-5cm śnieżku

spadło kilka cm choć na ulicach wydaje się że więcej... :mysli:

A tak w ogole, to czy Wy wszyscy nie macie co robic? Juz wiem, ze Rako na bezrobociu, to chlopak tu siedzi, ale reszta?

zawsze się znajdzie czas na forum :tongue4:

Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac.

mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? :cool1::decayed:

dobry wszystkim z obozu pracy :hi:

w obozie pracujesz :wink4::decayed:

zwał jak zwał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: Madbar Dzisiaj o 10:54

Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac.

mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? cool1 decayed

:punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac.

mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? :cool1::decayed:

:punk:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:14_________________________________________________a wizdu - no nie wiem jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz lepiej :>

znów zablokowałeś cytat to poszedłem na skróty :decayed:

Dzisiaj ok 16:30 lece do Wolsztyna - jakby było coś do przewiezienia , jakaś mała paczka to mogę zabrać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek wszystkim dziewczetom i chlopcom,

Wprawdzie dzis zonka pisala, ze musiala odgarnac 40cm sniegu przed brama od garazu, ale ja jakos nie widze tego.

U mnie plus 17 i slonko. :gwizdanie:

Musashi, piszesz, ze mrozik odpuscil. Znaczy z -20 na -10, co??

A tak w ogole, to czy Wy wszyscy nie macie co robic? Juz wiem, ze Rako na bezrobociu, to chlopak tu siedzi, ale reszta? Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac.

Pozdro z ..... Hiszpanii

u mnie na tarasie 30 cm sniegu :cool1:

mrozik puscil znaczy go nie ma temp +2C

ja wlasnie jestem w pracy i tyram :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:43_________________________________________________

A to ciekawe że Poznań zasypało :blink: Ja mieszkam za torami na franowie i tu spadły między 2-5cm śnieżku

widocznie zabraklo sniegu dla was... :cool1:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:44_________________________________________________

Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac.

mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? :cool1::decayed:

nie na obcasie, tylko pod pantoflem :cool1::tongue4::wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:45_________________________________________________

Czas się za chwile zbierać na uczelnie... audiczka zostaje w garażu, MPK czeka...

teraz już wiem dlaczego kupiłem dizla :decayed: żeby nie korzystać z MPK :naughty

diesel rulez :cool1::good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wróciłem ....fryz zrobiony przynajmniej podsufitówki nie wytre lol :polew:

Mam nadzieje że u mnie z robotą coś się ruszy w tym tygodniu.... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz lepiej :>

znów zablokowałeś cytat to poszedłem na skróty :decayed:

Dzisiaj ok 16:30 lece do Wolsztyna - jakby było coś do przewiezienia , jakaś mała paczka to mogę zabrać !

Hehe wolsztyn to moje okolice ale apczki nie mam ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam sprawę.

Problem z Wydziałem Komunikacji. Mianowicie.

Jak część z Was wie, jeżdżę na taksówce. Zmieniłem ostatnio auto i stare poszło do ludzi. Chciałem je wyrejestrować i tutaj się zaczęły problemy. Auto było zarejestrowane na mnie i na babcię (wiadomo, zniżki w ubezpieczeniu). W wydz. poinformowano mnie, że nie mogą przyjąć wniosku ponieważ tylko ja prowadzę działalność i auto było bezprawnie wykorzystywane do prowadzenia w/w działalności. Wg nich powinna zostać spisana umowa np darowizny z babci na mnie i auto ponownie zarejestrowane na jednego właściciela. Problemem jest to, że wszystko wg nich powinno mieć miejsce w marcu roku 2008. I na daną chwilę jestem właścicielem auta, którego już nie mam i z tego co mi wiadomo już ma ono nowego właściciela.

Czy ktoś z Was wie może jak z tego wybrnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam sprawę.

Problem z Wydziałem Komunikacji. Mianowicie.

Jak część z Was wie, jeżdżę na taksówce. Zmieniłem ostatnio auto i stare poszło do ludzi. Chciałem je wyrejestrować i tutaj się zaczęły problemy. Auto było zarejestrowane na mnie i na babcię (wiadomo, zniżki w ubezpieczeniu). W wydz. poinformowano mnie, że nie mogą przyjąć wniosku ponieważ tylko ja prowadzę działalność i auto było bezprawnie wykorzystywane do prowadzenia w/w działalności. Wg nich powinna zostać spisana umowa np darowizny z babci na mnie i auto ponownie zarejestrowane na jednego właściciela. Problemem jest to, że wszystko wg nich powinno mieć miejsce w marcu roku 2008. I na daną chwilę jestem właścicielem auta, którego już nie mam i z tego co mi wiadomo już ma ono nowego właściciela.

Czy ktoś z Was wie może jak z tego wybrnąć??

czy pojazd byl zarejestrowany na ciebie i babcie czy na twoja firme i babcie.

jezeli na ciebie i babcie, podpisz z babcia: umowe bezplatnego uzyczenia 50% przypadajacego na babcie udziału pojazdu z prawem uzytkowania pojazdow do celow zarobkowych, rowniez do odplatnego przewozu osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam sprawę.

Problem z Wydziałem Komunikacji. Mianowicie.

Jak część z Was wie, jeżdżę na taksówce. Zmieniłem ostatnio auto i stare poszło do ludzi. Chciałem je wyrejestrować i tutaj się zaczęły problemy. Auto było zarejestrowane na mnie i na babcię (wiadomo, zniżki w ubezpieczeniu). W wydz. poinformowano mnie, że nie mogą przyjąć wniosku ponieważ tylko ja prowadzę działalność i auto było bezprawnie wykorzystywane do prowadzenia w/w działalności. Wg nich powinna zostać spisana umowa np darowizny z babci na mnie i auto ponownie zarejestrowane na jednego właściciela. Problemem jest to, że wszystko wg nich powinno mieć miejsce w marcu roku 2008. I na daną chwilę jestem właścicielem auta, którego już nie mam i z tego co mi wiadomo już ma ono nowego właściciela.

Czy ktoś z Was wie może jak z tego wybrnąć??

czy pojazd byl zarejestrowany na ciebie i babcie czy na twoja firme i babcie.

jezeli na ciebie i babcie, podpisz z babcia: umowe bezplatnego uzyczenia 50% przypadajacego na babcie udziału pojazdu z prawem uzytkowania pojazdow do celow zarobkowych, rowniez do odplatnego przewozu osób.

Na mnie i na babcie...

Dzięki Ci wielkie za pomoc... Bo tam mi nawet nic nie umieli powiedzieć poza tym, że nie mogą przyjąć wniosku... Masz u mnie duże :beer1:... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wam wszystkim :hi:

ale plucha na zewn niech to diabli całe spodnie mam mokre na dole :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wam wszystkim :hi:

ale plucha na zewn niech to diabli całe spodnie mam mokre na dole :kwasny:

ja jeszcze na dworzu nie byłem - za pół godz. musze do zus-u podjechać to sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...