Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

tylko nie zapomnijcie o łańcuchach :D

Bo taki gość jak ja wybrał się bez :gwizdanie:

Ale widać, że nic Ci nie jest więc nie było tak źle... ;)

heh bo akurat trafiłem że sniegu nie było ...a tak na tych podjazdach u nich musiałbym w spożywczym pare kilogramów soli kupić i sypać przed autem :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zapomnijcie o łańcuchach :D

Bo taki gość jak ja wybrał się bez :gwizdanie:

Ale widać, że nic Ci nie jest więc nie było tak źle... ;)

heh bo akurat trafiłem że sniegu nie było ...a tak na tych podjazdach u nich musiałbym w spożywczym pare kilogramów soli kupić i sypać przed autem :D:kox:

Hehe... A to też trochę gimnastyki byś miał... :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas a jaki masz profilek?? bo u mnie z przodu niunia siedzi :gwizdanie: przeważnie jak po śniegu są koleiny to moja osłona płacze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas a jaki masz profilek?? bo u mnie z przodu niunia siedzi :gwizdanie: przeważnie jak po śniegu są koleiny to moja osłona płacze :cool1:

ja mam to samo bo mam zawieszenie S-line więc obniżone .... profil lato 45 a zima 55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas a jaki masz profilek?? bo u mnie z przodu niunia siedzi :gwizdanie: przeważnie jak po śniegu są koleiny to moja osłona płacze :cool1:

ja mam to samo bo mam zawieszenie S-line więc obniżone .... profil lato 45 a zima 55 :)

U mnie z przodu lezy na H&R 35 tył był tak samo ale sprezyna pierdykła....podwyższyłem tył z dwóch powodów....pierwszy to taki że niechciało mi sie czekać za sprężyną tą samą (samochód niestety potrzebny) a dwa jak jakiś wyjazd sie szykuje to teraz ze spokojem moge bagaznik załadowac :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z bratem w centrum medycznym :kox:

browara już wychyliłem i ide zara spać bo mam niedobór chyba - jutro do 11 z wyra nie wychodze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wieczorkiem :hi:

Masz u mnie duże :beer1:... :good:

Koźlak albo jakieś inne pszeniczne jakby co :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zapomnijcie o łańcuchach :D

Bo taki gość jak ja wybrał się bez :gwizdanie:

kurde kiedys na spontana sie wybralem w gory, zaczalem podjezdzac pod jedna i cholera stanal i zaczal zjezdzac w dol :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:30_________________________________________________

siemka wieczorkiem :hi:

Masz u mnie duże :beer1:... :good:

Koźlak albo jakieś inne pszeniczne jakby co :wink4::naughty:

:good::naughty: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:30_________________________________________________

ja mam co chwilę gości na chacie .... :decayed:

polska goscinnosc...., na dachu zima ich trzyma :cool1::decayed:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:33_________________________________________________

:hi:

no taki na wpół :) to są moje początki jeżdżenia na nartach więc jeszcze sporo praktyki trzeba :evil:

tylko żebyś się nie połamał...

jest przygotowany, ma esp i abs :wink4::decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:36_________________________________________________

jeździmy.... ale to nasze początki więc nie kręcimy czasów mega dobrych ... ja mam 27.144 a Deszczu 27.1xx to są nasze najlepsze ....

Deszczu XXX??? :cool1::naughty: :naughty: :naughty: to figlarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wytłumaczcie mi czy to czasem normalny objaw?? Bo ,,sztomel" mnie z lekka wystraszył eh....

Otuż na zimnym starcie jak przejade kilka metrów moja turbinka gwizdze....(nie powiem miły głosik dla ucha :naughty: ) później juz gwizd ustaje......Dodam że zbiera sie dobrze a jedynie jesli chodzi o wyciek to zauwazylem ze leciutko sie spoci na odmie....

W sumie od poczatku tak mam przy niuni i raczej sie tym nie przejmowalem z racji tego np. ze u ojca we fiaciku turbawka caly czas wydaje świst :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wytłumaczcie mi czy to czasem normalny objaw?? Bo ,,sztomel" mnie z lekka wystraszył eh....

Otuż na zimnym starcie jak przejade kilka metrów moja turbinka gwizdze....(nie powiem miły głosik dla ucha :naughty: ) później juz gwizd ustaje......Dodam że zbiera sie dobrze a jedynie jesli chodzi o wyciek to zauwazylem ze leciutko sie spoci na odmie....

W sumie od poczatku tak mam przy niuni i raczej sie tym nie przejmowalem z racji tego np. ze u ojca we fiaciku turbawka caly czas wydaje świst :>

miałem to samo w B5 w 1.8T - Turbo sie kończy jak nie będziesz dbał to za jakiś czas do wymiany

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...