Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no nic kolegą i koleżance :naughty: (nie dostanie mi sie ) :D mówie do juterka :hi:

Narazinko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dziendoberek :hi:

Ja już na nogach :) musiałem mame do pracy podwieść ;)

Niunia szła jak na gąsiennicach :naughty: Ale tak na poważnie to zimóweczki się bardzo ładnie sprawują na taką pogode :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szału nima :thumbdown: Jak jechałem rano tak o 6:30 to jeszcze zadnego pługu nie widziałem..... :wallbash: ale jak masz zimóweczki to na śnieżku nieubitym jak narazie nie jest najgorzej :cool1:

I znowu moja biedna osłona pod silnikiem w tyłek dostanie ;/ eh :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimóweczki są... :>

Jestem Ciekaw jak się moja będzie zachowywała, bo jeszcze jej do końca nie wyczułem...

U nas pługo-piaskarki już wczoraj wieczorem zaczęły jeździć... :naughty:

Nie powiem pare razy choineczka sie zapala :D także miejscami gdzie juz ujechane to trzeba uważać...

:mysli:....mam wlączony tvn24 i przedchwilą gadali że u Was pługi zamarły.....ale u Was duże miasto pewnie tam gdzie była ekipa telewizyjna jeszcze nie dotarly :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimóweczki są... :>

Jestem Ciekaw jak się moja będzie zachowywała, bo jeszcze jej do końca nie wyczułem...

U nas pługo-piaskarki już wczoraj wieczorem zaczęły jeździć... :naughty:

Nie powiem pare razy choineczka sie zapala :D także miejscami gdzie juz ujechane to trzeba uważać...

No uważać to na pewno będę... Szczególnie, że:

1. Ze wspomagania jazdy mam aż ABS

2. Z klientami za bardzo szaleć nie można bo to różni ludzie... ;)

:mysli:....mam wlączony tvn24 i przedchwilą gadali że u Was pługi zamarły.....ale u Was duże miasto pewnie tam gdzie była ekipa telewizyjna jeszcze nie dotarly :gwizdanie:

Dobrze, że nie oglądam wiadomości bo bym jeszcze stwierdził, że robie dzisiaj sobie wolne... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) ja tak lubie czasem wiedzieć co w kraju ciekawego :) oprócz oczywiscie polityki.... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... :good: politykę omijam szerokim łukiem... :wink4:

A wiadomości to pisane w necie... Nie chce mi się za bardzo TV oglądać... No chyba, że jest snooker na eurosporcie... :decayed:

Najwięcej jakieś hity puszczane są dobre typu....gosciu podgrzewał zbiorniczek od spryskiwaczy suszarką i mu sie bryka zapaliła...bo gamoń suszare zostawił i poszedł do chaty.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej jakieś hity puszczane są dobre typu....gosciu podgrzewał zbiorniczek od spryskiwaczy suszarką i mu sie bryka zapaliła...bo gamoń suszare zostawił i poszedł do chaty.... :polew:

O żesz ty w morde jeża... jak to się mówi: idioci są wśród nas... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic zaraz odpalam smoka i do miasta będe musiał śmigać kosiarke zaliczyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod domkiem stoi A6 C5 w kombiaku, szału nie ma jeśli chodzi o bagażnik, w C6 już lepiej to wygląda... Ale i tak bym wolał RS6 C5 od zwykłego C6 :gwizdanie:

RS6 C6 to już zupełnie inna liga :notworthy:

ale C6 to zupelnie inna epoka technologiczna.

C5 jest kostrukcja z 1997 roku...

podobnie linia nadwozia, C5 ma krotki przod, C6 dluzszy, do daje lzejsza linie nadwozia.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 09:40_________________________________________________

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

a fuuuuuuuj........ :kox: to forum a4 :cool1::decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

ja myslę o http://allegro.pl/item894410862_zadbane_740.html :gwizdanie:

piękna linia auta :good: :good: :good:

przejedzcie sie jedna po drugiej a8 a 740, przestaniecie sie zachwycac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...