Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nic kolegą i koleżance :naughty: (nie dostanie mi sie ) :D mówie do juterka :hi:

Narazinko :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobranoc Panowie :decayed:

Opublikowano

:hi: w sypiący biały dzień... ;)

Aleście się wczoraj rozpisali... 15 minut czytałem to wszystko od mojego "odejścia"...

Opublikowano

Dziendoberek :hi:

Ja już na nogach :) musiałem mame do pracy podwieść ;)

Niunia szła jak na gąsiennicach :naughty: Ale tak na poważnie to zimóweczki się bardzo ładnie sprawują na taką pogode :good:

Opublikowano

Rako, a jak tam u Was wyglądają drogi?? Bo ja się boje w ogóle za okno spojrzeć...

Opublikowano

no szału nima :thumbdown: Jak jechałem rano tak o 6:30 to jeszcze zadnego pługu nie widziałem..... :wallbash: ale jak masz zimóweczki to na śnieżku nieubitym jak narazie nie jest najgorzej :cool1:

I znowu moja biedna osłona pod silnikiem w tyłek dostanie ;/ eh :confused4:

Opublikowano

Zimóweczki są... :>

Jestem Ciekaw jak się moja będzie zachowywała, bo jeszcze jej do końca nie wyczułem...

U nas pługo-piaskarki już wczoraj wieczorem zaczęły jeździć... :naughty:

Opublikowano

Zimóweczki są... :>

Jestem Ciekaw jak się moja będzie zachowywała, bo jeszcze jej do końca nie wyczułem...

U nas pługo-piaskarki już wczoraj wieczorem zaczęły jeździć... :naughty:

Nie powiem pare razy choineczka sie zapala :D także miejscami gdzie juz ujechane to trzeba uważać...

:mysli:....mam wlączony tvn24 i przedchwilą gadali że u Was pługi zamarły.....ale u Was duże miasto pewnie tam gdzie była ekipa telewizyjna jeszcze nie dotarly :gwizdanie:

Opublikowano

Zimóweczki są... :>

Jestem Ciekaw jak się moja będzie zachowywała, bo jeszcze jej do końca nie wyczułem...

U nas pługo-piaskarki już wczoraj wieczorem zaczęły jeździć... :naughty:

Nie powiem pare razy choineczka sie zapala :D także miejscami gdzie juz ujechane to trzeba uważać...

No uważać to na pewno będę... Szczególnie, że:

1. Ze wspomagania jazdy mam aż ABS

2. Z klientami za bardzo szaleć nie można bo to różni ludzie... ;)

:mysli:....mam wlączony tvn24 i przedchwilą gadali że u Was pługi zamarły.....ale u Was duże miasto pewnie tam gdzie była ekipa telewizyjna jeszcze nie dotarly :gwizdanie:

Dobrze, że nie oglądam wiadomości bo bym jeszcze stwierdził, że robie dzisiaj sobie wolne... :polew:

Opublikowano

hehe :) ja tak lubie czasem wiedzieć co w kraju ciekawego :) oprócz oczywiscie polityki.... :notworthy:

Opublikowano

dokładnie... :good: politykę omijam szerokim łukiem... :wink4:

A wiadomości to pisane w necie... Nie chce mi się za bardzo TV oglądać... No chyba, że jest snooker na eurosporcie... :decayed:

Opublikowano

dokładnie... :good: politykę omijam szerokim łukiem... :wink4:

A wiadomości to pisane w necie... Nie chce mi się za bardzo TV oglądać... No chyba, że jest snooker na eurosporcie... :decayed:

Najwięcej jakieś hity puszczane są dobre typu....gosciu podgrzewał zbiorniczek od spryskiwaczy suszarką i mu sie bryka zapaliła...bo gamoń suszare zostawił i poszedł do chaty.... :polew:

Opublikowano

Najwięcej jakieś hity puszczane są dobre typu....gosciu podgrzewał zbiorniczek od spryskiwaczy suszarką i mu sie bryka zapaliła...bo gamoń suszare zostawił i poszedł do chaty.... :polew:

O żesz ty w morde jeża... jak to się mówi: idioci są wśród nas... :polew: :polew:

Opublikowano

Nic zaraz odpalam smoka i do miasta będe musiał śmigać kosiarke zaliczyć :rolleyes:

Opublikowano

No ja bym musiał się w końcu zacząć szykować do pracy... :confused4:

I znowu jak wieczorem wrócę, to pewnie będzie z 10 stron do przeczytania... ;)

Opublikowano

za to jaka przyjemna lekturka :good:

Opublikowano

za to jaka przyjemna lekturka :good:

To się zgadza... :good: Odprężająca po paru/parunastu godzinach w pracy... :>

Opublikowano

dzien dobry :hi:

wreszcie koniec mrozu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

wreszcie koniec mrozu :kox: :kox: :kox:

:bry:

No i dzięki bogu, że koniec... tylko pytanie na jak długo...

Opublikowano

U mnie pod domkiem stoi A6 C5 w kombiaku, szału nie ma jeśli chodzi o bagażnik, w C6 już lepiej to wygląda... Ale i tak bym wolał RS6 C5 od zwykłego C6 :gwizdanie:

RS6 C6 to już zupełnie inna liga :notworthy:

ale C6 to zupelnie inna epoka technologiczna.

C5 jest kostrukcja z 1997 roku...

podobnie linia nadwozia, C5 ma krotki przod, C6 dluzszy, do daje lzejsza linie nadwozia.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 09:40_________________________________________________

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

a fuuuuuuuj........ :kox: to forum a4 :cool1::decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

ja myslę o http://allegro.pl/item894410862_zadbane_740.html :gwizdanie:

piękna linia auta :good: :good: :good:

przejedzcie sie jedna po drugiej a8 a 740, przestaniecie sie zachwycac :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.