Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha dzieki :) to sie uspokoiłem :) A dzieje sie to tylko jak jest zimny tzw. poranny rozruch

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I co ciekawe poliftowe eSy niby mają zalecane 98 a u mnie na klapce od paliwka 95/98 napisane... choć jak już tankuje benzynkę to staram sie 98 nalać

moze masz klapke z innego a4... :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:44_________________________________________________

hehehe dobra bo tu widze schodzimy na temat obcy mi :kox:

tzn :mysli:

:mysli::cool1::decayed:

Opublikowano

I co ciekawe poliftowe eSy niby mają zalecane 98 a u mnie na klapce od paliwka 95/98 napisane... choć jak już tankuje benzynkę to staram sie 98 nalać

moze masz klapke z innego a4... :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:44_________________________________________________

hehehe dobra bo tu widze schodzimy na temat obcy mi :kox:

tzn :mysli:

:mysli::cool1::decayed:

a bo to wszystko przez wicka on miał na dupe dostać :gwizdanie:

Opublikowano

I co ciekawe poliftowe eSy niby mają zalecane 98 a u mnie na klapce od paliwka 95/98 napisane... choć jak już tankuje benzynkę to staram sie 98 nalać

moze masz klapke z innego a4... :decayed:

niesądze bo mam wpisany fabryczny rozmiar ogumienia na tej samej klapce, a nie kojarze by inne wersje wychodziły na 17stkach...

Opublikowano

kurka ale sypie :wallbash: jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu :kox:

Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:

Opublikowano

Musaszi wjeb masz :cool1::kox:

Opublikowano

spadam chłopaki narta

:baseball:

przepraszam najmocniej :embarrassed::notworthy:

Opublikowano

Musaszi wjeb masz :cool1::kox:

a Tyś skąd się urwał? :cool1: byś się chociaż przywitał a nie tak znienacka groźby karalne :gwizdanie:

Opublikowano

Musaszi wjeb masz :cool1::kox:

a strzelic z kropka :decayed::wink4:

Opublikowano

spadam chłopaki narta

:baseball:

przepraszam najmocniej :embarrassed::notworthy:

no dobra, będę tak wspaniałomyślna i Cie rozgrzeszam :decayed::cool1::wink4:
Opublikowano

spadam chłopaki narta

:baseball:

przepraszam najmocniej :embarrassed::notworthy:

no dobra, będę tak wspaniałomyślna i Cie rozgrzeszam :decayed::cool1::wink4:

a co to za romanse na forum ??? :cool1:

Opublikowano

a są jakieś ?? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

spadam chłopaki narta

:baseball:

przepraszam najmocniej :embarrassed::notworthy:

no dobra, będę tak wspaniałomyślna i Cie rozgrzeszam :decayed::cool1::wink4:

a co to za romanse na forum ??? :cool1:

romanse?- a to nie wiem..

lepiej zobacz jak Iverson do Ciebie końskie zaloty stosuje... :gwizdanie: :wink4::cool1:----->

Musaszi wjeb masz :cool1::kox:

Opublikowano

Dzień dobry wieczór... :)

kurka ale sypie :wallbash: jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu :kox:

Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:

A po co odkopywać?? Taxi sobie zamów... :naughty:

Opublikowano

Dzień dobry wieczór... :)

kurka ale sypie :wallbash: jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu :kox:

Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:

A po co odkopywać?? Taxi sobie zamów... :naughty:

bez przesady :tongue4:

Opublikowano

spadam chłopaki narta

:baseball:

przepraszam najmocniej :embarrassed::notworthy:

no dobra, będę tak wspaniałomyślna i Cie rozgrzeszam :decayed::cool1::wink4:

:rolleyes: dzięki

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Dzień dobry wieczór... :)

kurka ale sypie :wallbash: jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu :kox:

Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:

A po co odkopywać?? Taxi sobie zamów... :naughty:

bez przesady :tongue4:

Dałbyś koledze z forum zarobić bo ruch w pracy do d.... ;(

Opublikowano

Dzień dobry wieczór... :)

kurka ale sypie :wallbash: jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu :kox:

Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:

Dałbyś koledze z forum zarobić bo ruch w pracy do d....... ;(

A po co odkopywać?? Taxi sobie zamów... :naughty:

bez przesady :tongue4:

heh do szamotuł byś mi skasował :gwizdanie: ja tu szparam na jakis nowy dobytek :cool1:

Opublikowano

nie żadne końskie , tylko przyjacielskie potyczki słowne :cool1: , cześć Nikuś :hi: , M skontaktuj się z Madasem w sprawie dvd - please :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.