Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Azunia jak tam w Kaliszu? też sypie ?

Cześć, no trochę, a co, Ty dzisiaj w pracy nie byłeś?
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba będzie znowu drzwi od garażu odkopywać :> :wallbash:

Opublikowano

podoba mi się na Poznańskim dzisiaj i ostatnie dni :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tak BTW ktoś jeszcze na zlot nie jedzie? :embarrassed:

Opublikowano

dużo osób nie jedzie .... a co juz pewne że nie jedziecie ?

Opublikowano

dużo osób nie jedzie .... a co juz pewne że nie jedziecie ?

no niestety, a szkoda bo bardzo chciałam, cóż.... trudno.

A Ty jedziesz?

Opublikowano

dużo osób nie jedzie .... a co juz pewne że nie jedziecie ?

no niestety, a szkoda bo bardzo chciałam, cóż.... trudno.

A Ty jedziesz?

u mnie to wiesz ... uzależnione od tego kiedy poród będzie ....

Opublikowano

dużo osób nie jedzie .... a co juz pewne że nie jedziecie ?

no niestety, a szkoda bo bardzo chciałam, cóż.... trudno.

A Ty jedziesz?

u mnie to wiesz ... uzależnione od tego kiedy poród będzie ....

a jak tam żona? jak się czuje, bo to już chyba ostatnie 2 miesiące zostały...?
Opublikowano

Ja nie wiem co Wy tak tym śniegiem straszycie, u mnie nie pada :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie wiem co Wy tak tym śniegiem straszycie, u mnie nie pada :gwizdanie:

a u mnie to nawet powiem szczerze że nie wiem :mysli:

Opublikowano

dużo osób nie jedzie .... a co juz pewne że nie jedziecie ?

no niestety, a szkoda bo bardzo chciałam, cóż.... trudno.

A Ty jedziesz?

u mnie to wiesz ... uzależnione od tego kiedy poród będzie ....

a jak tam żona? jak się czuje, bo to już chyba ostatnie 2 miesiące zostały...?

widze Audiczka kombiczka :wink4: spełni zadanie :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________mnie już zasypało :kox:

Opublikowano

widze Audiczka kombiczka :wink4: spełni zadanie :cool1

nie pierwsze :gwizdanie:
Opublikowano

dużo osób nie jedzie .... a co juz pewne że nie jedziecie ?

no niestety, a szkoda bo bardzo chciałam, cóż.... trudno.

A Ty jedziesz?

u mnie to wiesz ... uzależnione od tego kiedy poród będzie ....

a jak tam żona? jak się czuje, bo to już chyba ostatnie 2 miesiące zostały...?

a dziękuję - dobrze się czuje ..... no szybko zlecą te 2 miechy :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:13_________________________________________________

widze Audiczka kombiczka :wink4: spełni zadanie :cool1

nie pierwsze :gwizdanie:

dokładnie ... teraz czas wiosną na większe ... już nie mogę się doczekać poszukiwań :kox:

Opublikowano

widze Audiczka kombiczka :wink4: spełni zadanie :cool1

nie pierwsze :gwizdanie:

nie będe sie pytał czy chłopczyk czy dziewczynka ważne żeby zdrowe było !! :good:

Opublikowano

widze Audiczka kombiczka :wink4: spełni zadanie :cool1

nie pierwsze :gwizdanie:

nie będe sie pytał czy chłopczyk czy dziewczynka ważne żeby zdrowe było !! :good:

dziewczynka będzie :naughty: już druga :evil:

Opublikowano

widze Audiczka kombiczka :wink4: spełni zadanie :cool1

nie pierwsze :gwizdanie:

nie będe sie pytał czy chłopczyk czy dziewczynka ważne żeby zdrowe było !! :good:

dziewczynka będzie :naughty: już druga :evil:

No prosze tylko pogratulowac :)

Opublikowano

do parki mógłby być chłopak, ale bez względu na to rodzice na pewno będą szczęśliwi :decayed:

Opublikowano

ja póki co narazie do kombi sie nie przymierzam heh :D :gwizdanie:

Opublikowano

My jakoś w sedana się mieścimy :naughty:

Opublikowano

do parki mógłby być chłopak, ale bez względu na to rodzice na pewno będą szczęśliwi :decayed:

o tak ważne żeby zdrówko było :)

ja póki co narazie do kombi sie nie przymierzam heh :D :gwizdanie:

ja lubię kombi wcześniej też miałem już 2 szt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.