Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas większe powiadasz... czyli co ja widze tu tylko S8 :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Madas większe powiadasz... czyli co ja widze tu tylko S8 :cool1:

nie ... celować będę A6 C6 z ledami z tyłu :kox:

Opublikowano

Madas większe powiadasz... czyli co ja widze tu tylko S8 :cool1:

ale w kombiaku nie ma, jedyna to RS6 :kox:
Opublikowano

U mnie pod domkiem stoi A6 C5 w kombiaku, szału nie ma jeśli chodzi o bagażnik, w C6 już lepiej to wygląda... Ale i tak bym wolał RS6 C5 od zwykłego C6 :gwizdanie:

RS6 C6 to już zupełnie inna liga :notworthy:

Opublikowano

ja póki co na limuzyneczke poluje.... :naughty:

Opublikowano

co z lekka stypa była ?

podczas wysłania wiadomości miałbyś komunikat że napisano 10-15 nowych wiadomości i czy chcesz przeczytać :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:32_________________________________________________

podoba mi się na Poznańskim dzisiaj i ostatnie dni :kox: :kox: :kox:

mi też :kox:

Opublikowano

co z lekka stypa była ?

podczas wysłania wiadomości miałbyś komunikat że napisano 10-15 nowych wiadomości i czy chcesz przeczytać :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:32_________________________________________________

podoba mi się na Poznańskim dzisiaj i ostatnie dni :kox: :kox: :kox:

mi też :kox:

AHA :kox:
Opublikowano

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

Opublikowano

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

ja myslę o http://allegro.pl/item894410862_zadbane_740.html :gwizdanie:

Opublikowano

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

ja myslę o http://allegro.pl/item894410862_zadbane_740.html :gwizdanie:

piękna linia auta :good: :good: :good:
Opublikowano

widzę wszystkim się podoba .....

jeszcze podobają mi się BMW serii 5

ja myslę o http://allegro.pl/item894410862_zadbane_740.html :gwizdanie:

Bagaż pojemny :D jest kogo władować :D:kox:

Opublikowano

kurcze wybrałbym się na KFC :mysli: ale mi się nie chce :kwasny:

Opublikowano

http://allegro.pl/item888264024_bmw_e46_m3_smg_ii_380km.html

to jest piękne[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________

kurcze wybrałbym się na KFC :mysli:

ja tez :gwizdanie:

ale mi się nie chce :kwasny:

mi tez :decayed:

Opublikowano

miazga Nikuś ... stoi u nas w garażu podobny :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja do nastepnego zakupu przymierzam się na A6 C6 2,7 albo 3 najlepiej literka a w ostatecznosci przypasiła by mi B7 taką jaką Ty masz Madas ;)

Opublikowano

nad 7-ką sam się przez moment zastanawiałem

BMW 5 też ok, jeździłem troche nowym X5 z 3.0d w automacie-malinka :gwizdanie:

Opublikowano

nad 7-ką sam się przez moment zastanawiałem

BMW 5 też ok, jeździłem troche nowym X5 z 3.0d w automacie-malinka :gwizdanie:

to już za duża liga jak dla mnie :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

ja do nastepnego zakupu przymierzam się na A6 C6 2,7 albo 3 najlepiej literka a w ostatecznosci przypasiła by mi B7 taką jaką Ty masz Madas ;)

mogę Ci na wiosnę opylić ... dbam jak o swoją :naughty:

Opublikowano

nad 7-ką sam się przez moment zastanawiałem

BMW 5 też ok, jeździłem troche nowym X5 z 3.0d w automacie-malinka :gwizdanie:

to już za duża liga jak dla mnie :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

ja do nastepnego zakupu przymierzam się na A6 C6 2,7 albo 3 najlepiej literka a w ostatecznosci przypasiła by mi B7 taką jaką Ty masz Madas ;)

mogę Ci na wiosnę opylić ... dbam jak o swoją :naughty:

No nie wątpie :):naughty:

Ja o swoją także dbam choć może po niektórych elementach byś nie powiedział w srodku ale to zasługa poprzedniego właściciela :thumbdown:

Opublikowano

wiadoma sprawa ...

Opublikowano
:hi: po raz drugi tym razem po pracy... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.