Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam ale nie używam :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 16:18_________________________________________________jestem znany z tego :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wozidło umyte :gwizdanie: teraz wstawiłem do garażu żeby się nie pobrudziło :naughty:

termostatem się zajme pewnie dopiero w sobotę...

wracając do śniegu to bliżej tych 5cm jednak był jak wyszedłem na dwór :thumbdown:

Opublikowano

teraz wszystko topnieje :thumbdown:

Opublikowano

ja w zeszłym roku miałem 22 pkt a w maju mi się wyczyściło przez 7 mies jeździłem jak na szpilkach :kwasny:

i tak ci juz zostalo :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 16:28_________________________________________________

mam ale nie używam :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 16:18_________________________________________________jestem znany z tego :evil:

i driftu... :cool1:

Opublikowano

ej ej już nie wspomnę kto tu na granicy jeździ :cool1:

jak chce pościgać się idę na gokarty i co :naughty:

Opublikowano

ej ej już nie wspomnę kto tu na granicy jeździ :cool1:

jak chce pościgać się idę na gokarty i co :naughty:

a ja nie jezdze po granicy, tylko przez granice :cool1:

szkoda ze wczoraj ze mna nie jechales wieczorem :kox: :kox: :kox:

spoko, spoko, gdy zrobi sie cieplej pierwszy bede wolac na gokarty... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cześć Chłopcy :decayed::kox::hi::wink4:

Opublikowano

Jeździcie na gokartach w Kinepolis? Jakie czasy kręcicie? Bo nie wiem czy sens z wami startować na wiosne :mysli:

Opublikowano

Cześć Chłopcy :decayed::kox::hi::wink4:

cześć dziewczynko :rolleyes:

co tam ?

spoko, spoko, gdy zrobi sie cieplej pierwszy bede wolac na gokarty... :naughty: :naughty: :naughty:

trzymam za słowo :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć Chłopcy :decayed::kox::hi::wink4:

cześć dziewczynko :rolleyes:

co tam ?

A dzień jak co dzień, idę zaraz zrobić naleśniki z nutellą :rolleyes:

Opublikowano

Jeździcie na gokartach w Kinepolis? Jakie czasy kręcicie? Bo nie wiem czy sens z wami startować na wiosne :mysli:

jeździmy.... ale to nasze początki więc nie kręcimy czasów mega dobrych ... ja mam 27.144 a Deszczu 27.1xx to są nasze najlepsze .... Kuredu miał szanse na dobre czasy ale przestał jeździć, zresztą Vario to samo .... ale co wyścigi to lepsze czasy wszyscy kręcimy ... [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________

Cześć Chłopcy :decayed::kox::hi::wink4:

cześć dziewczynko :rolleyes:

co tam ?

A dzień jak co dzień, idę zaraz zrobić naleśniki z nutellą :rolleyes:

ja dzisiaj Nutelle kupiłem :kox:

Opublikowano

A jak pogoda u Was? w Kaliszu tak sypie że w 5 minut można zamienić się w bałwana :kox:

Opublikowano

A jak pogoda u Was? w Kaliszu tak sypie że w 5 minut można zamienić się w bałwana :kox:

u nas co jakiś czas pada ale temperatura jest koło 0 i topnieje śnieg :kwasny: chlapa jak cholerka

Opublikowano

ja dzisiaj Nutelle kupiłem :kox:

to co tygryski lubią najbardziej?! :rolleyes:
Opublikowano

nooooo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Składki klubowe popłacone?

Opublikowano

Składki klubowe popłacone?

:no:

Opublikowano

Składki klubowe popłacone?

:no:

a cimu? :mysli: Vipy nie muszą? :mysli:
Opublikowano

Składki klubowe popłacone?

:no:

a cimu? :mysli: Vipy nie muszą? :mysli:

a nie wiem :mysli:

Opublikowano

Składki klubowe popłacone?

:no:

a cimu? :mysli: Vipy nie muszą? :mysli:

a nie wiem :mysli:

a dostałeś dzisiaj PW od Huga?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.