Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam słychać Panowie?

Jak tam wieczorek po pracy?

Po pracy to raczej nie....zaczynam nową robótke...bo niestety umowe mi nie przedłużyli...

A wieczorek ok :) relax mała czarna... :cool1:

Co tam u Ciebie ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________

pada w szamotułach :mysli:

Pada niestety :wallbash:

Ale niunia w garażu :good::notworthy:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Wszystkim :hi::decayed:

powitać :hi:

Cześć :hi:

:hi::naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:31_________________________________________________

Pada niestety :wallbash:

a dlaczego niestety. w auto i heja trenowac poslizgi :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

Opublikowano

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

jezeli nie potrenujesz, wtedy auto robi co chce i nawet esp nie pomoze :cool1:

Opublikowano

Co tam słychać Panowie?

Jak tam wieczorek po pracy?

Po pracy to raczej nie....zaczynam nową robótke...bo niestety umowe mi nie przedłużyli...

A wieczorek ok :) relax mała czarna... :cool1:

Co tam u Ciebie ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________

pada w szamotułach :mysli:

Pada niestety :wallbash:

Ale niunia w garażu :good::notworthy:

:naughty::wink4:

U mnie nuda, i cały dzień mi łęb pęka :wallbash:

Czy u nas pada to nie wiem, cały dzień na dwór nosa nie wytknełam. :embarrassed:

Cześć Wszystkim :hi::decayed:

powitać :hi:

Cześć :hi:

:hi::naughty:

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

Opublikowano

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

jezeli nie potrenujesz, wtedy auto robi co chce i nawet esp nie pomoze :cool1:

no zgadza sie :)

ale dzisiaj już refleksu takiego nie będzie :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

Opublikowano

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

no jakas chwilke :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

widocznie wpadles w niego przez przypadek :cool1:

Opublikowano

Musashi....widziałem tam posta twojego jak wypowiadałeś sie przy temacie ,,olej z tłumika" co prawda ja oleju niemam naszczęscie :notworthy:

Ale pytanko takie....czasem z rana niunka potrafi mi puscic bąka w odcieniu szaro niebieskim. Dodam że oleju nie bierze i zbierać też sie zbiera....

Opublikowano

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

no jakas chwilke :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

widocznie wpadles w niego przez przypadek :cool1:

miał byc kontrolowany :decayed: a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

no jakas chwilke :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

widocznie wpadles w niego przez przypadek :cool1:

miał byc kontrolowany :decayed: a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:

A co skasowałeś na podwórku?? :kox:

Opublikowano

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

no jakas chwilke :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

widocznie wpadles w niego przez przypadek :cool1:

miał byc kontrolowany :decayed: a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:

u mnie ziom jeden w pracy Subaru Impreze WRX kupił w pierwszy dzień obrót na placu mu nie wyszedł i tyłeczkiem o inne auto zahaczył :P

Opublikowano

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

no jakas chwilke :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

widocznie wpadles w niego przez przypadek :cool1:

miał byc kontrolowany :decayed: a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:

A co skasowałeś na podwórku?? :kox:

zabrałem psa i wpadłem bokiem na drzewo zachciało mi sie bąka :evil:

Opublikowano

Musashi....widziałem tam posta twojego jak wypowiadałeś sie przy temacie ,,olej z tłumika" co prawda ja oleju niemam naszczęscie :notworthy:

Ale pytanko takie....czasem z rana niunka potrafi mi puscic bąka w odcieniu szaro niebieskim. Dodam że oleju nie bierze i zbierać też sie zbiera....

nie przejmuj sie. nawet jezeli dymi a oleju nie ubywa, przyczyna jest uszkodzony egr.

Opublikowano

poprostu lubił w dupala ha :polew:

Opublikowano

Cześć Musashi, dawno Cię nie widziałam :cool1:

no jakas chwilke :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________

czasem poślizg może mnie drogo kosztować :D :gwizdanie:

Ale musze cos kolorku zostawić na blacie :D żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p

:polew: no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg :polew:

widocznie wpadles w niego przez przypadek :cool1:

miał byc kontrolowany :decayed: a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:

u mnie ziom jeden w pracy Subaru Impreze WRX kupił w pierwszy dzień obrót na placu mu nie wyszedł i tyłeczkiem o inne auto zahaczył :P

ładny kozak

Opublikowano

A co skasowałeś na podwórku?? :kox:

pewnie trzepak :decayed:

na poczatek potrzebny jest spory plac manewrowy. np przy supermarkecie.

Opublikowano

Musashi....widziałem tam posta twojego jak wypowiadałeś sie przy temacie ,,olej z tłumika" co prawda ja oleju niemam naszczęscie :notworthy:

Ale pytanko takie....czasem z rana niunka potrafi mi puscic bąka w odcieniu szaro niebieskim. Dodam że oleju nie bierze i zbierać też sie zbiera....

no jak podłączałem pod kompa po wyciągnięciu tego wężyka od EGR wykazywało 80 przeszło % a gdy wężyk założyłem 4 z czyms....

Ale na tym spokojnie mozna jezdzic??

nie przejmuj sie. nawet jezeli dymi a oleju nie ubywa, przyczyna jest uszkodzony egr.

Opublikowano

poprostu lubił w dupala ha :polew:

he :decayed:

Opublikowano

No kozak kozak, jest filmik z keny blockiem w necie i podobnie zahaczyl... tylko ze o dostawczaka :)

koniec konców - lampa do wymiany i zderzak do poprawki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.