Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na pierwszym sunalem do gory :gwizdanie:

oj no....poprawie sie :naughty:

A teraz zmykam miłej nocki narka :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no :naughty:

:hi:

Ja tez zaraz lece bo na 5 do pracy, bede musial z buta isc bo pare piwek wypilem :gwizdanie:

na szczecie do pracy mam 500 metrow :kox:

Opublikowano

no :naughty:

:hi:

Ja tez zaraz lece bo na 5 do pracy, bede musial z buta isc bo pare piwek wypilem :gwizdanie:

na szczecie do pracy mam 500 metrow :kox:

ale jakby nie było to też jakaś odległość .... :naughty:
Opublikowano

no :naughty:

:hi:

Ja tez zaraz lece bo na 5 do pracy, bede musial z buta isc bo pare piwek wypilem :gwizdanie:

na szczecie do pracy mam 500 metrow :kox:

ale jakby nie było to też jakaś odległość .... :naughty:

no najczesciej autem jezdze :naughty: :naughty:

Opublikowano

no :naughty:

:hi:

Ja tez zaraz lece bo na 5 do pracy, bede musial z buta isc bo pare piwek wypilem :gwizdanie:

na szczecie do pracy mam 500 metrow :kox:

ale jakby nie było to też jakaś odległość .... :naughty:

no najczesciej autem jezdze :naughty: :naughty:

wygoda przedewszystkim :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:32_________________________________________________dobra uciekam juz na serio bo będzie tragedia jutro heh

Jeszcze raz narx :hi:

Opublikowano

Adas jak tak dużo będziesz pracował to nie będziesz namiotu stawiał, szanuj się chłopie !!!

Opublikowano

Adas jak tak dużo będziesz pracował to nie będziesz namiotu stawiał, szanuj się chłopie !!!

o moj namiot sie nie martw :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:37_________________________________________________lete spac, dobranoc :naughty::hi: do jutra do 5 :cool1::decayed:

Opublikowano

:hi:

:shocked:

[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 05:24_________________________________________________ :polew: :polew:

:hi:

bry

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 07:28_________________________________________________ :hi:

bry

:hi: a ty koles dospac nie mozesz? :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 07:30_________________________________________________ty chyba Adas dzis sie za robote wzioles :polew:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 07:28_________________________________________________ :hi:

bry

:hi: a ty koles dospac nie mozesz? :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 07:30_________________________________________________ty chyba Adas dzis sie za robote wzioles :polew:

pierniczysz tam :naughty: juz po robocie :decayed:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 07:28_________________________________________________ :hi:

bry

:hi: a ty koles dospac nie mozesz? :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 07:30_________________________________________________ty chyba Adas dzis sie za robote wzioles :polew:

pierniczysz tam :naughty: juz po robocie :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 08:39_________________________________________________a nie potrzebujesz pracownika? tez lubie robote lzejsza od spania :wink4:

Opublikowano

Cześć i czołem :bry:

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

No siemanko siemanko ;)

Pytanko do Was....macie może jakąś grafe na sprzedaż.....siadła mi w kompie i jade na zintegrowanej wiec szału nima :thumbdown:

A niechce ładowac duzo siana....

Opublikowano

witam kolegow :hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 10:00_________________________________________________

No siemanko siemanko ;)

Pytanko do Was....macie może jakąś grafe na sprzedaż.....siadła mi w kompie i jade na zintegrowanej wiec szału nima :thumbdown:

A niechce ładowac duzo siana....

a jakie masz zlacze do grafy?

Opublikowano

witam kolegow :hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 10:00_________________________________________________

No siemanko siemanko ;)

Pytanko do Was....macie może jakąś grafe na sprzedaż.....siadła mi w kompie i jade na zintegrowanej wiec szału nima :thumbdown:

A niechce ładowac duzo siana....

a jakie masz zlacze do grafy?

Pci Express
Opublikowano

wiesz co kurde w niemczech mam taka na pci-e :tongue4: tutaj raczej nie ,moze bym znalazl jakas na agp

Opublikowano

wiesz co kurde w niemczech mam taka na pci-e :tongue4: tutaj raczej nie ,moze bym znalazl jakas na agp

uuuu na agp to nie ;) ale spoko :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.