Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witam :hi:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 07:20_________________________________________________

:hi::przebiegly::naughty:

Adamie czy ty czasami sypiasz? bo zaczynam sie o ciebie martwic :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 07:21_________________________________________________wstawac szkoda dnia łotry :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 08:21_________________________________________________alu tu dzis tlok :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nie no ja Wam musze starystyki zaczac robic kto pierwszy :gwizdanie:

quwa wyprzedzil mnie znow ;( :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 09:02_________________________________________________czesc Marcin :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nie no ja Wam musze starystyki zaczac robic kto pierwszy :gwizdanie:

quwa wyprzedzil mnie znow ;( :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 09:02_________________________________________________czesc Marcin :wink4:

no coś słabo starasz Piotrze :)

a może tak po północy napisz dzień dobry ?? :polew: :polew: :polew:

Hello everybody... :hi:

Wróciłem z zaświatów, że tak powiem... ;)

powitać wśród żywych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drosdek jakaś karciocha dobra do 150 zł ... :cool1: ozywiscie najlepsza za tą cene....bo niechce ładować kasy a chce ogólnie zeby mi odpaliło od czasu do czasu American`s Army :>[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 10:59_________________________________________________nawet może być jakaś po naprawie...bo takie u Was z tego co wiem też są.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeForce with CUDA GT210 Gainward 512MB HDMI & DVI (PCI-E) (DDR2)

155 zl

jest to na stronie u was?? to sobie lukne na parametry..[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:02_________________________________________________drosdek....ale ona jest chyba bez wiatraczka.....sam radiator..... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedys bedziesz mial pare zlotych za duzo mozesz dokupic sobie wiekszy radiator z wentylem do tej grafy . one nie sa zbyt drogie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wojtas [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:58_________________________________________________ladna pogoda dzis sie kroi wiec prosze umyc auto :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna pogoda dzis sie kroi wiec prosze umyc auto :wink4::polew:

ja dzisiaj mam do zrobienia z 200 km w tej chlapie, więc jak już to może jutro go zmoczę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedys bedziesz mial pare zlotych za duzo mozesz dokupic sobie wiekszy radiator z wentylem do tej grafy . one nie sa zbyt drogie :cool1:

Nie ma to sensu... radiator w zupełności wystarczy a przynajmniej Ci nic nie buczy w budzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...