Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj nie podam, bo Ci 'równo ubrani' mogą to również czytać, i nagle przypadkiem zjadą się wszystkie cywilne w to miejsce, ale na PW zaraz chętnie poinformuję :)

yamaha to po co to wogóle zapodajesz?

wiesz, takie gadanie wiem ale nie powiem, to trochę chrzanienie...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po to aby poinformować o samym fakcie takiego wyścigu. To nie ja rzuciłem temat miejsca, a nie odpowiadać nie wypada. Już wiesz?

Opublikowano

Tutaj nie podam, bo Ci 'równo ubrani' mogą to również czytać, i nagle przypadkiem zjadą się wszystkie cywilne w to miejsce, ale na PW zaraz chętnie poinformuję :)

yamaha to po co to wogóle zapodajesz?

wiesz, takie gadanie wiem ale nie powiem, to trochę chrzanienie...

forum jest ogólnodostępne więc dobrze robi... chcesz info - poproś o PW :)

Opublikowano

ale się spieniłeś :tongue4:

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:55_________________________________________________

Tutaj nie podam, bo Ci 'równo ubrani' mogą to również czytać, i nagle przypadkiem zjadą się wszystkie cywilne w to miejsce, ale na PW zaraz chętnie poinformuję :)

yamaha to po co to wogóle zapodajesz?

wiesz, takie gadanie wiem ale nie powiem, to trochę chrzanienie...

forum jest ogólnodostępne więc dobrze robi... chcesz info - poproś o PW :)

nie, nawet w weekend nie dałbym rady. Ale przypuszczam, że wynik jest przesądzony

Opublikowano

nie że spieniłem ale jak ktoś takie pytania zadaje... :confused4:

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

info podałem, bo może ktoś chce się wybrać i popatrzeć lajw.. a podawanie publicznie miejsc takich lub innych zbiórek już raz się źle dla nas skończyło.

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:polew: to ja przyjadę S500 i im pokażę, BTW pojadą równo, ja starym Lexem porobiłem Q7 4,2 TDI

ani Q7 3.0 TDI ani Cayenne z tym motorem nie jadą

niestety Lexem już nikogo nie porobię :wallbash:

Opublikowano

siemka :hi:

:hi:
Opublikowano

siemka :hi:

Cześć :hi:
Opublikowano

info podałem, bo może ktoś chce się wybrać i popatrzeć lajw.. a podawanie publicznie miejsc takich lub innych zbiórek już raz się źle dla nas skończyło.

tzn?

Opublikowano

:polew: to ja przyjadę S500 i im pokażę, BTW pojadą równo, ja starym Lexem porobiłem Q7 4,2 TDI

ani Q7 3.0 TDI ani Cayenne z tym motorem nie jadą

niestety Lexem już nikogo nie porobię :wallbash:

eh a taki był ładny ..... :gwizdanie: nie no joke nie na poziomie :thumbdown:

A tak na serio no to gosciu będzie musiał ładnie Ci wybulić z lekka .... :naughty:

Opublikowano

:polew: to ja przyjadę S500 i im pokażę, BTW pojadą równo, ja starym Lexem porobiłem Q7 4,2 TDI

ani Q7 3.0 TDI ani Cayenne z tym motorem nie jadą

niestety Lexem już nikogo nie porobię :wallbash:

i co zamierzasz zrobić z tą furką, naprawiasz czy kasujesz?

Opublikowano

Tzn.. kiedyś jeździliśmy quadami (stąd nick :D) i na forum ogólnopolskim też mieliśmy taki swój kącik wielkopolski jak tutaj no i sie umówiliśmy publicznie podając miejsce zbiórki.. o 9 zbióra, a o 9:02 zjechały sie dwa radiowozy i 'przypadkowe' sprawdzanie dokumentów. Co więcej, leśniczy dziwnym trafem jeździł w tym samym rejonie co my. I proszę nie mów mi że to chrzanienie :)

Opublikowano

Ściemna wszystkim :bry:

Siema sciema :decayed:

:>

Opublikowano

Tzn.. kiedyś jeździliśmy quadami (stąd nick :D) i na forum ogólnopolskim też mieliśmy taki swój kącik wielkopolski jak tutaj no i sie umówiliśmy publicznie podając miejsce zbiórki.. o 9 zbióra, a o 9:02 zjechały sie dwa radiowozy i 'przypadkowe' sprawdzanie dokumentów. Co więcej, leśniczy dziwnym trafem jeździł w tym samym rejonie co my. I proszę nie mów mi że to chrzanienie :)

nie powiedziałem tego :) ps. a jednak się spieniłeś

Opublikowano

Ściemna wszystkim :bry:

siemka :hi:

trzeba takie wyczyny zawsze trzymać w tajemnicy do samego końca :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.