Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee dziękuję, mimo wszystko zostanę przy swoim kochanym S4 ;) Tak mi się własnie wydaje, że to może być wina tych ledów. W poprzednim A4, B7, nie było ledów, seryjnie 260 koni było i tyyyyyyym to się dopiero śmigało. Mało kto zjeżdzał. A jak ktoś z tyłu podjeżdzał to w ogóle. Bo napisane było 1.8... hehehe :)

i dlatego mam no name na klapie :D zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe :decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oki koledzy, lecę, bo jutro jak zwykle o 5 wstaję

narazinko :hi:

Opublikowano

Yamaha 256 KM ( w papierach, na żywca z 240) a nie 260, pewnie 3,2 miałeś, fajnie to gadało :)

Opublikowano

oki koledzy, lecę, bo jutro jak zwykle o 5 wstaję

narazinko :hi:

oż kuuurwa w środku nocy :kwasny:

trzym się :hi:

Opublikowano

Eeee dziękuję, mimo wszystko zostanę przy swoim kochanym S4 ;) Tak mi się własnie wydaje, że to może być wina tych ledów. W poprzednim A4, B7, nie było ledów, seryjnie 260 koni było i tyyyyyyym to się dopiero śmigało. Mało kto zjeżdzał. A jak ktoś z tyłu podjeżdzał to w ogóle. Bo napisane było 1.8... hehehe :)

i dlatego mam no name na klapie :D zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe :decayed:

Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

oki koledzy, lecę, bo jutro jak zwykle o 5 wstaję

narazinko :hi:

3maj sie

Opublikowano

Dokładnie tak, 3.2 to było. Jak znajdę fotke to wrzuce ;)

Opublikowano

Eeee dziękuję, mimo wszystko zostanę przy swoim kochanym S4 ;) Tak mi się własnie wydaje, że to może być wina tych ledów. W poprzednim A4, B7, nie było ledów, seryjnie 260 koni było i tyyyyyyym to się dopiero śmigało. Mało kto zjeżdzał. A jak ktoś z tyłu podjeżdzał to w ogóle. Bo napisane było 1.8... hehehe :)

i dlatego mam no name na klapie :D zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe :decayed:

Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash: :wallbash:

Yamacha to zrobimy przestrzep do mojego :D na bank kogoś zadziwisz :decayed:
Opublikowano

Eeee dziękuję, mimo wszystko zostanę przy swoim kochanym S4 ;) Tak mi się własnie wydaje, że to może być wina tych ledów. W poprzednim A4, B7, nie było ledów, seryjnie 260 koni było i tyyyyyyym to się dopiero śmigało. Mało kto zjeżdzał. A jak ktoś z tyłu podjeżdzał to w ogóle. Bo napisane było 1.8... hehehe :)

i dlatego mam no name na klapie :D zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe :decayed:

Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash: :wallbash:

rangem mialem okazje polatac... sportem i zwyklym, tdi i pb... zaden jakos specjalnie nie za***rdala mimo ze jezdza fajnie... pneumatyka robi swoje :)

Opublikowano

Eeee dziękuję, mimo wszystko zostanę przy swoim kochanym S4 ;) Tak mi się własnie wydaje, że to może być wina tych ledów. W poprzednim A4, B7, nie było ledów, seryjnie 260 koni było i tyyyyyyym to się dopiero śmigało. Mało kto zjeżdzał. A jak ktoś z tyłu podjeżdzał to w ogóle. Bo napisane było 1.8... hehehe :)

i dlatego mam no name na klapie :D zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe :decayed:

Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash: :wallbash:

skoda z wojewodzkiej i filmik od razu krecili ?? :naughty:

Opublikowano

Nie nie. Na Superby uważam. Zawsze. Od kiedy w TVN Turbo mówią 'materiał od poznańskiej drogówki' i za chwilę pokazują Superba 3.6 z tym silnikiem co w Porsze Cayenne jest.. Na szczęście trafiliśmy na jakiegoś zwykłego władka, żadnych wojewódzkich ;)

Opublikowano

Jaki miałeś kolor tego 3,2? kiedyś na Orlenie pod Koninem spotkałem granatowego, gadał jak szalony na ORI wydechu :kox:

Opublikowano

Eee własnie taki granatowy.. Autostradą do Łodzi latałem 2 razy w tygodniu, często w Koninie stawałem. Ale ja miałem seryjny wydech.. ;)[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:09_________________________________________________O właśnie taki:

http://i50.tinypic.com/2urbcbl.jpg

Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

a co z jego furą :mysli:

Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

a co z jego furą :mysli:

a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... :mysli:
Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

a co z jego furą :mysli:

a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... :mysli:

a rzeczywiście pytał kiedyś co może być ... i chyba Fan mu odpisał :mysli:
Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

a co z jego furą :mysli:

a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... :mysli:

a rzeczywiście pytał kiedyś co może być ... i chyba Fan mu odpisał :mysli:

no możliwe.....

Drosdek co ty tam robisz....spisz ?? :decayed:

Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

a co z jego furą :mysli:

a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... :mysli:

generalnie przestaje sie z tym przejmować... czuje jakbym miał spust... latać lata to luz... przeczyszcze EGR-a jeszcze i zobaczymy co sie stanie... wowczas jeszcze raz zrobie diag turbo

jestem jestem ... latam po necie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.