Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam do wyra... do juterka ziomy :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokładnie nie ma co się zamartwiać :wink4:

Opublikowano

drosdek jak tam bryka godo ?? :cool1:

a co z jego furą :mysli:

a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... :mysli:

generalnie przestaje sie z tym przejmować... czuje jakbym miał spust... latać lata to luz... przeczyszcze EGR-a jeszcze i zobaczymy co sie stanie... wowczas jeszcze raz zrobie diag turbo

jestem jestem ... latam po necie

a mam takie pytanko....czy w AWX jest turbinka o zmiennej geometri ??
Opublikowano

spadam do wyra... do juterka ziomy :hi:

trzymaj się Michał :hi:

i ja będę uciekał powolutku :)

Opublikowano

Wszyscy spadacie ....uuuu ;(

Opublikowano

Wszyscy spadacie ....uuuu ;(

jutro wrócimy :)
Opublikowano

bajo Nikuś

Rako - nie do mnie pytanie o turbie - aż tak w tym temacie nie biegam...

Musa Ci powie :)

dla Ciebie też spokojnej Adaś...

za 35 minut Was tu widze :kox:

Opublikowano

Wszyscy spadacie ....uuuu ;(

jutro wrócimy :)

no bankowo heh :):good:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:25_________________________________________________jak będzie to sie go podpytam czy jest montowana o zmiennej geometrii
Opublikowano

A tak w ogóle to mam nadzieję, że 7-ego posiedzicie dlużej na spocie, bo ja chyba nie zdąże wbić o 16-tej... jadę na rajd :)

Opublikowano

A tak w ogóle to mam nadzieję, że 7-ego posiedzicie dlużej na spocie, bo ja chyba nie zdąże wbić o 16-tej... jadę na rajd :)

niemartw się zdąrze cię troche powkurzać :decayed:

Joke ;):good:

Opublikowano

Yamaha to w takim razie się poznaliśmy na Orlenie, zagadałem wtedy do Ciebie i pytałem o silnik :) kurna ale świat mały, to było z 1,5 - 2 lata temu, ja śmigałem na Kalisz i z Kalisza na Poznań A2ką

Opublikowano

A tak w ogóle to mam nadzieję, że 7-ego posiedzicie dlużej na spocie, bo ja chyba nie zdąże wbić o 16-tej... jadę na rajd :)

niemartw się zdąrze cię troche powkurzać :decayed:

Joke ;):good:

robisz to codziennie na forum :decayed:

nie martwie sie - lopate ze soba woze :)

Opublikowano

dobra ja też uciekam ;) Do jutra Panowie ;)

Miłego klikania :hi::good:

Opublikowano

vario-tech.. Ale my mieliśmy normalny wydech w tym audi, :) Może po rejestracji kojarzysz? WZ? :)

Opublikowano

Ja miałem takie cudeńko w TDI 84fee919ec613533.jpg

Opublikowano

szerokości do senności wszystkim... też idę w kimono :hi:

Opublikowano

Yamaha głowę daję że, się spotkaliśmy, to był seryjny wydech ale nieźle gadający, jak odjeżdżałeś od dystrybutora to zlekka zapodałeś po garach :evil:

Opublikowano

Cielismy sie na tej autostradzie czy co, że mnie po takim czasei zapamietałeś? :D[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:39_________________________________________________A to tak, Tatuś uwielbia ruszać z pod dystrybutora szybciej :) Bardzo możliwe zatem :) No popatrz, i po takim czasie spotykamy się TU :)

Opublikowano

Nie jesteś średniego wzrostu ciemnym blondynem ? bo takiego klienta zapamiętałem :) i nie było ścigania :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.