Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z gory zaplanowany zbieg okolicznosci :polew:

Opublikowano

Panowie, osobiście byłbym za naprawą bo lubiłem Lexa (mam super wspomnienia z nim związane :)) i wsadziłem w niego kupę roboty nie mówiąc o kasie ale ubezpieczyciel na 1000% zrobi szkodę całkowitą

S500L VS S4 B8 hmm, do 100 500 przegra, może od 200 w górę 500 wygra ale nie ma warunków i pogody na razie na takie testy

S500 ma 306 kucy i większą masę ale na 100% ma większy moment, tak czy inaczej jak na takiego kolosa to nieźle zwija asfalt :) może na następnego spota nim wpadnę :):evil:

Opublikowano

Jednak nie. Nie próbuj być najmądrzejszy ;)

dobra dajcie se po jednym i po kłopocie :decayed:
Opublikowano

pytanie do fachowców, ile można podciągnąć golfa GTI 200km samym softem?

pytam , bo kombinuję zmianę mojego wozidła, a mam dobrą ofertę zakupu.

a tak poza tym, czy mieliście do czynienia z golfem R (270km) lub audi TTS-em?

Opublikowano

z gory zaplanowany zbieg okolicznosci :polew:

To wcale nie było śmieszne. Na szczęście wszystko zgodnie z wymogami, papiery itd więc mogli tylko grzecznie zawrócić na pięcie i odjechać :P

Opublikowano

nie drapac sie łory :naughty:

Opublikowano

pytanie do fachowców, ile można podciągnąć golfa GTI 200km samym softem?

pytam , bo kombinuję zmianę mojego wozidła, a mam dobrą ofertę zakupu.

a tak poza tym, czy mieliście do czynienia z golfem R (270km) lub audi TTS-em?

na głelfa sie przechodzisz ?? :blink:

ku.... aż mi się jezyk zaplątał :decayed:

Opublikowano

Panowie, osobiście byłbym za naprawą bo lubiłem Lexa (mam super wspomnienia z nim związane :)) i wsadziłem w niego kupę roboty nie mówiąc o kasie ale ubezpieczyciel na 1000% zrobi szkodę całkowitą

S500L VS S4 B8 hmm, do 100 500 przegra, może od 200 w górę 500 wygra ale nie ma warunków i pogody na razie na takie testy

S500 ma 306 kucy i większą masę ale na 100% ma większy moment, tak czy inaczej jak na takiego kolosa to nieźle zwija asfalt :) może na następnego spota nim wpadnę :):evil:

No my jesteśmy jak najbardziej za :) Jak się tylko zrobi cieplej to skaczemy do Berlina na obiad, by przy okazji zasmakować niemieckich Autobahnów i tam się spróbować ;)

Opublikowano

Jednak nie. Nie próbuj być najmądrzejszy ;)

dobra dajcie se po jednym i po kłopocie :decayed:

no wiesz, faceci w tym wieku po twarzy? :embarrassed:

trochę kultury :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, osobiście byłbym za naprawą bo lubiłem Lexa (mam super wspomnienia z nim związane :)) i wsadziłem w niego kupę roboty nie mówiąc o kasie ale ubezpieczyciel na 1000% zrobi szkodę całkowitą

S500L VS S4 B8 hmm, do 100 500 przegra, może od 200 w górę 500 wygra ale nie ma warunków i pogody na razie na takie testy

S500 ma 306 kucy i większą masę ale na 100% ma większy moment, tak czy inaczej jak na takiego kolosa to nieźle zwija asfalt :) może na następnego spota nim wpadnę :):evil:

No my jesteśmy jak najbardziej za :) Jak się tylko zrobi cieplej to skaczemy do Berlina na obiad, by przy okazji zasmakować niemieckich Autobahnów i tam się spróbować ;)

a mówią że jest kryzys ....a tu wiara na obiad do niemiec jezdzi.... :decayed:
Opublikowano

wszystko gra ?

Opublikowano

pytanie do fachowców, ile można podciągnąć golfa GTI 200km samym softem?

pytam , bo kombinuję zmianę mojego wozidła, a mam dobrą ofertę zakupu.

a tak poza tym, czy mieliście do czynienia z golfem R (270km) lub audi TTS-em?

na głelfa sie przechodzisz ?? :blink:

ku.... aż mi się jezyk zaplątał :decayed:

to nie tak, B8 zostawiam, chcę zmienić drugie autko

Opublikowano

pytanie do fachowców, ile można podciągnąć golfa GTI 200km samym softem?

pytam , bo kombinuję zmianę mojego wozidła, a mam dobrą ofertę zakupu.

a tak poza tym, czy mieliście do czynienia z golfem R (270km) lub audi TTS-em?

na głelfa sie przechodzisz ?? :blink:

ku.... aż mi się jezyk zaplątał :decayed:

to nie tak, B8 zostawiam, chcę zmienić drugie autko

aaaa no to jest usprawiedliwienie :cool1:

To rozumiem .. :good:

Opublikowano

Panowie, osobiście byłbym za naprawą bo lubiłem Lexa (mam super wspomnienia z nim związane :)) i wsadziłem w niego kupę roboty nie mówiąc o kasie ale ubezpieczyciel na 1000% zrobi szkodę całkowitą

S500L VS S4 B8 hmm, do 100 500 przegra, może od 200 w górę 500 wygra ale nie ma warunków i pogody na razie na takie testy

S500 ma 306 kucy i większą masę ale na 100% ma większy moment, tak czy inaczej jak na takiego kolosa to nieźle zwija asfalt :) może na następnego spota nim wpadnę :):evil:

No my jesteśmy jak najbardziej za :) Jak się tylko zrobi cieplej to skaczemy do Berlina na obiad, by przy okazji zasmakować niemieckich Autobahnów i tam się spróbować ;)

a mówią że jest kryzys ....a tu wiara na obiad do niemiec jezdzi.... :decayed:

to ja mieszkam w niemczech i sam gotuje :polew:

Opublikowano

Musze zrobić kurs szybkiego czytania... napisałem bry i 10 minut cofałem strony i doczytywałem wątki :)

Opublikowano

ja czasem też tak mam :decayed:

Opublikowano

Musze zrobić kurs szybkiego czytania... napisałem bry i 10 minut cofałem strony i doczytywałem wątki :)

najwazniejsze że sie odnalazłeś :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.