Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi starczyłaby teraz S4 a potem pomyślałbym nad S6 kombi :)

A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro :good: i wszystko by było gites :)

no ja teraz w takie celuje ... oczywiście w Kombi .... może już wiosną pośmigam :decayed::naughty:

ja będe celował troszke pozniej...ale jak juz no to limuzynka :) Niewiem poprostu mi sie podoba i tyle heh [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:32_________________________________________________W klubie zawsze będe :) najważniejsze że 4 kółka z przodu :good:

limo jest the best :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi starczyłaby teraz S4 a potem pomyślałbym nad S6 kombi :)

A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro :good: i wszystko by było gites :)

no ja teraz w takie celuje ... oczywiście w Kombi .... może już wiosną pośmigam :decayed::naughty:

fakt, że kombi poręczniejsze, w kwietniu rodzi mi się córeczka i już kombinuję jak zmieścić wózek w bagażniku

Opublikowano

mi starczyłaby teraz S4 a potem pomyślałbym nad S6 kombi :)

A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro :good: i wszystko by było gites :)

no ja teraz w takie celuje ... oczywiście w Kombi .... może już wiosną pośmigam :decayed::naughty:

opuszczasz klub ?? :decayed:

nie ... no co Ty :no:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:34_________________________________________________mi się rodzi córeczka w marcu :naughty:

Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

Opublikowano

mi starczyłaby teraz S4 a potem pomyślałbym nad S6 kombi :)

A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro :good: i wszystko by było gites :)

no ja teraz w takie celuje ... oczywiście w Kombi .... może już wiosną pośmigam :decayed::naughty:

fakt, że kombi poręczniejsze, w kwietniu rodzi mi się córeczka i już kombinuję jak zmieścić wózek w bagażniku

ciekawe jest to ze kombi teoretycznie ma mniejszy bagaznik, ale inny uklad i poreczniejszy :)

Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:
Opublikowano

Rogal jak już to w klekotach jest cool

TSI 200 PS samym softem na ok 250 KM, polecam Pachura msport

Yamacha, zauważyłeś, że im jesteśmy starsi to jestesmy mołdsi duchem i do ścigawy nas bierze??? :wallbash: a ja chciałem w końcu zrobić licencję wyścigową i mi Lexa rozjewali (FCK)

Jak kupię Subarynę to sprawdzimy kto pierwszy podjedzie na kebab do Kurdów do A10 pod Berlinem :) jak Skodę to na Dąbrowskiego można jechać :):polew:

Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

.... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :decayed:
Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

.... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :decayed:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3:
Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

.... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :decayed:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3:

hehe no sory ale fajnie to napisałeś :polew:
Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

.... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :decayed:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3:

hehe no sory ale fajnie to napisałeś :polew:

wiem wiem .... tak mi się napisało ..... :naughty:
Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

.... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :decayed:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3:

Rako to jakis kolekcjoner grozb :P na kazdym spocie mu cos grozi... biedacwtwo :evil:

Opublikowano

tyyy ale piecio dzwiówka?? bo jak nie no to kicha nie będzie można wyjśc... :shocked:

Opublikowano

mi starczyłaby teraz S4 a potem pomyślałbym nad S6 kombi :)

A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro :good: i wszystko by było gites :)

no ja teraz w takie celuje ... oczywiście w Kombi .... może już wiosną pośmigam :decayed::naughty:

fakt, że kombi poręczniejsze, w kwietniu rodzi mi się córeczka i już kombinuję jak zmieścić wózek w bagażniku

ciekawe jest to ze kombi teoretycznie ma mniejszy bagaznik, ale inny uklad i poreczniejszy :)

ale otworek załadunkowy jest większy :) a i przestrzeń bagażowa większa

a tu trzeba wtachać wózek, beciki, pieluchy i inne pierdoły

Opublikowano

Rogal jak już to w klekotach jest cool

TSI 200 PS samym softem na ok 250 KM, polecam Pachura msport

Yamacha, zauważyłeś, że im jesteśmy starsi to jestesmy mołdsi duchem i do ścigawy nas bierze??? :wallbash: a ja chciałem w końcu zrobić licencję wyścigową i mi Lexa rozjewali (FCK)

Jak kupię Subarynę to sprawdzimy kto pierwszy podjedzie na kebab do Kurdów do A10 pod Berlinem :) jak Skodę to na Dąbrowskiego można jechać :):polew:

Taka prawda. Jak dostawałem pierwsze auto to miałem wizję ścigania się ze wszystkimi obojętnie czym by nie jechali.. Później mi przeszło. Teraz, jak jest czym jeździć, to ludzie nie chcą :(:) Mówisz o Subaru Imprezie WRX Sti? No my jesteśmy otwarci jak mówiłem na wszelkie propozycje, można jechać i do Berlina, jak najbardziej :)

Opublikowano

BTW Ford g wort, mam teraz nowe Mondeo z Bemo Motors i kupa g w porównaniu do Ałdi :polew:

Opublikowano

Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta ;) U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto ;)

ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm :decayed::polew:

zebys jej za nadto nie przetar :naughty:

ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....

.... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :decayed:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3:

Rako to jakis kolekcjoner grozb :P na kazdym spocie mu cos grozi... biedacwtwo :evil:

gorzej jak sie wszystko nazbiera i wypierd... :>
Opublikowano

BTW Ford g wort, mam teraz nowe Mondeo z Bemo Motors i kupa g w porównaniu do Ałdi :polew:

ale tani jest i w miare wygląda

2yugb2s.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.