Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

doberczak w poniedzialkowy poranek :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:26_________________________________________________u mnie pogoda jest rewelka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberczak w poniedzialkowy poranek :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:26_________________________________________________u mnie pogoda jest rewelka :tongue4:

dzień dobry :>

u mnie pogoda jest o wiele lepsza :tongue4:

pewnie u ciebie wszystko jest lepsze :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak w poniedzialkowy poranek :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:26_________________________________________________u mnie pogoda jest rewelka :tongue4:

dzień dobry :>

u mnie pogoda jest o wiele lepsza :tongue4:

pewnie u ciebie wszystko jest lepsze :wink4::naughty:

a żebyś wiedział że tak :tongue4::naughty: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:44_________________________________________________

:hi: Panie i Panowie :wink4:

:hi: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panie i Panowie :wink4:

czesc Wojtas [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:49_________________________________________________

czas się wybrać na uczelnie, bo zapomniałem jak wygląda :wink4: do później :)

no wypadalo by :wink4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:51_________________________________________________ide po kawcie[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 07:52_________________________________________________smigalem sobie taka A3 jak ty masz Wojtasie , calkiem przyjemne autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigalem sobie taka A3 jak ty masz Wojtasie , calkiem przyjemne autko.

firmowe :naughty:

czesc Macieju, nie znajomego. w pracy smigam mercedesami :sick3:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:09_________________________________________________ta A3 byla sympatyczna 2.0( tylko szkoda ze w traktorku ) s-line. calkiem, calkiem musze powiedziec :cool1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:11_________________________________________________ja spadam, milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:37_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigalem sobie taka A3 jak ty masz Wojtasie , calkiem przyjemne autko.

firmowe :naughty:

czesc Macieju, nie znajomego. w pracy smigam mercedesami :sick3:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:09_________________________________________________ta A3 byla sympatyczna 2.0( tylko szkoda ze w traktorku ) s-line. calkiem, calkiem musze powiedziec :cool1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:11_________________________________________________ja spadam, milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:37_________________________________________________narson

wzajemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigalem sobie taka A3 jak ty masz Wojtasie , calkiem przyjemne autko.

ujdzie w tłoku :naughty: następne raczej będzie a4 znów :wink4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 11:07_________________________________________________

:hi: A3 fajne furki :naughty: też miałem okazje pośmigać 1.9 tdi i nawet się zbiera :evil:

szału ni ma, ale daje radę ogólnie, tylko brak 6 biegu mnie wku... denerwuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału ni ma, ale daje radę ogólnie, tylko brak 6 biegu mnie wku... denerwuje :evil:

haha nie marudz , ja mam 4 biegowy automat :kox:

o kutwa :decayed: to ile masz obrotów przy 130km/h? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak działa automat, bo jeździłem multitronikiem dwa lata prawie :wink4: ale 4 biegów na autostradzie sobie nie wyobrażam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy "wywalić" chrom... :mysli: obkleiłem dzisiaj ramkę taśmą izolacyjną :cool1: co mówicie:

imag0027m.jpg

Też myślałem, żeby sobie tak zrobic, ale widziałem przed chwilą znajomego grill w X6 - zrobiony na czarno w DE w Hamman`ie i ... 2 miesiącach już odłazi lakier... a mało nie płacił, bo za cały pakiet stylistyczny + chip ... 15 tys... ojro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...