Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

doberek :hi:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 08:14_________________________________________________

:hi: dzin dobry z rańca - no chociaż raz przed piotrkiem :gwizdanie:

no to sie Macieju dzis udalo :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 08:15_________________________________________________wstawac szkoda dnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie szukam jakis namiarow na jednego z waszych klubowiczow "Musashi".. Kupilem od niego sterownik i manetke do tempomatu 11 stycznia i do tej pory jej nie mam mial wyslac paczke i sluch po nim zaginol.. na forum sie nie odzywa moze ktos ma jakies informacje moze sie cos stalo ze sie nie odzywa za wszelkie informacje byl bym wdzieczny... Pozdrawiam Radek

dać mu kropka ... :P

PS

Wysłałem mu smsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie szukam jakis namiarow na jednego z waszych klubowiczow "Musashi".. Kupilem od niego sterownik i manetke do tempomatu 11 stycznia i do tej pory jej nie mam mial wyslac paczke i sluch po nim zaginol.. na forum sie nie odzywa moze ktos ma jakies informacje moze sie cos stalo ze sie nie odzywa za wszelkie informacje byl bym wdzieczny... Pozdrawiam Radek

ostatni raz widzialem go w lusterku wstecznym :polew: :polew: :polew:

a tak poważnie to pewnie jest zajęty... jak to z nim bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 stycznia

przeciez to masz dopiero 14 dni...ja juz czekam pawie 2 lata :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

DOBRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 stycznia

przeciez to masz dopiero 14 dni...ja juz czekam pawie 2 lata :naughty::polew:

cierpliwosc to jedna z cnot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwosc to jedna z cnot :gwizdanie:

Ja na zdjęcia od Ciebie czekam już 3 rok więc jestem wybitnie koorwa cierpliwy i chyba najbardziej koorwa cnotliwy w tym kraju :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwosc to jedna z cnot :gwizdanie:

już wolałbym żeby mnie zerżnęli niż miałbym tyle czekać :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wolałbym żeby mnie zerżnęli

dobra a czym bys chciał, katana? Wakizashi? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam problem z kompem stacjonarnym, działa 15-30 min i sam sie wyłącza, ma ktoś jakąś koncepcję w czym może tkwić problem ?

Może jakiś wirus. Miałem kiedyś takiego wirusa, że komp się wyłączał po 15 sekundach od wgrania windowsa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam problem z kompem stacjonarnym, działa 15-30 min i sam sie wyłącza, ma ktoś jakąś koncepcję w czym może tkwić problem ?

robi sie black screen i wszystko staje?

jezeli tak, szukalbym problemu w zasilaczu, byc moze zalacza sie ochrona terminczna lub przeciwzwarciowa.

dla weryfikacji wlacz kompa w trybie awaryjnym i odczekaj. jezeli sie wylaczy tzn zasilacz. jezeli nie, szukalbym problemu w sofcie - wirus. co nie wyklucza zasilacza, poniewaz nie zaladowane sterowniki powoduja ze komputer pracuje z niepelna wydajnoscia a wiec nie przeciaza zasilacza.

najprosciej podmienic zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam także na zasilacz, softu prawie nie ma tylko 2 gry, podczas grania chyba karta graficzna bierze w cholerę prądu i pewnie się zasilacz przegrzewa, hardware odkurzony więc ogólne chłodzenie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwosc to jedna z cnot :gwizdanie:

Ja na zdjęcia od Ciebie czekam już 3 rok więc jestem wybitnie koorwa cierpliwy i chyba najbardziej koorwa cnotliwy w tym kraju :naughty:

Zdjęcia to temat rzeka ... :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:01_________________________________________________

11 stycznia

przeciez to masz dopiero 14 dni...ja juz czekam pawie 2 lata :naughty::polew:

cierpliwosc to jedna z cnot :gwizdanie:

Musa .. pamiętaj, że kobity są czasem niecierpliwe ... i trza być flexible :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa .. pamiętaj, że kobity są czasem niecierpliwe ... i trza być flexible :P

tez wszyscy, ktorzy dzieki mnie sa bardziej cierpliwi powinni mi tyko dziekowac.

wszak wlasnie kobiety, niecierpliwoscia swoja, czasami z rownowagi wyprowadzic potrafia... :cool1:

a jakze cenna wtedy, okazuje sie nabyta dzieki mnie cnota.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

możecie mi podpowiedzieć gdzie w poznaniu dostane takie coś jak sprężyna mocująca ta co klocki trzyma w zacisku z przodu.

gdzie tu jaki serwis bo chciałem 2 sztuki nowe kupić a akurat będę pare dni w Poznaniu :hi:

oblukałem numer tego pręcika 4A0615269

i potrzebuję jeszcze 4 x śrubka WHT003250

jet możliwe ze gdzie to tu dostane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...