SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

vario pozmieniało mi się i niestety w tym tygodniu nie dam rady podstawić auta do mycia. odezwę się w przyszłym.

Co do mycia. Zostawiłem dzisiaj auto na końcu parkingu gdzie jeden dziadek co dziennie karmi sobie gołębie. Jak zobaczyłem dzisiaj samochód :shock3: Jutro mu kuźwa chyba te gołębie wytłukę.

Pany, możecie polecić jakąś myjnię bezdotykową w Poznaniu bo muszę umyć ten obesrany samochód.

za***ista myjnia na umultowskiej. , mam czarne auto wiec w myciu ciezkie. ani jednej smugi po myciu. cena za mycie z woskiem 25 zł

nie wiem czy link zadziala :decayed:

:hi:

Ja ze swojej strony nie polecam myjni "Rafi" na ul. Wołczyńskiej.

Zapłaciłem 150zł za mycie z woskiem ręcznym, a efekt był mizerny. W wielu miejscach został niespolerowany wosk, z szyb nie chciało się usunąć kleju po taśmie, smugi na szybach i na kokpicie. :kwasny:

Teraz jeżdżę tylko na samoobsługowe:

BP -Naramowicka/Serbska

BP - Głogowska przy Lidlu

Plewiska przy Nowy Rynek

Lotos - Al. Solidarności.

Za 12zł umyte autko bez smug i z nałożonym hydro-woskiem. :decayed:

No właśnie byłem na BP -Naramowicka/Serbska. 7 zł i opyliłem auto z grubsza - głównie chodziło mi o te pasie g****** - jakoś zeszło. Jutro i tak ma padać więc nie było sensu się spuszczać.

Siema jest może w Poznaniu jakiś warsztat długo otwarty bądź 24 h albo ktoś z forumowiczów z Poznania dałby rade ogarnąć dzisiaj u mnie za flaszkę czy $ termostat i wymienić płyn ???

A masz kanał i klucz 10 na przedłużce :grin: To bynajmniej wystarczyło u mnie i 15 minut czasu z czego 10 na zdemontowanie płyty pancernej ze spodu auta :grin:

Nie mam kanału a już ciemno jest , żeby na dworze coś grzebać przy wrzątku nie mając doświadczenia :D

Nie wiem jak dokładnie jest w 1,9TDi ale jeśli termostat jest od spodu tak jak w większości VW/Audi to na dworze nic nie zrobisz. Trzeba to robić z kanału. Czekaj, czekaj, chyba w A80 robiłem to na podwórku :grin: Ale to było za szczenięcych lat, teraz już się tak nie zginam :decayed:

:hi:

Ja ze swojej strony nie polecam myjni "Rafi" na ul. Wołczyńskiej.

Teraz jeżdżę tylko na samoobsługowe:

BP -Naramowicka/Serbska

BP - Głogowska przy Lidlu

Plewiska przy Nowy Rynek

Lotos - Al. Solidarności.

Za 12zł umyte autko bez smug i z nałożonym hydro-woskiem. :decayed:

obok wież tv na Piątkowie myjnia ma nawet suszary na wężu do wydmuchiwania wody .. zimą przydatne :)