Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ja znajde 1 bv tez bede rezal. A na razie lipa... h&r za niskie i seryjne amory wytluklo...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wrzucam nowe amorki na przód + komplet wahaczy bo mi banany :decayed: wytłukło , łączniki stabilizatora też ( wszystko oryginały z fabryki ) , no i wracam na 1BA. Na pewno na zimę a potem się zobaczy , jak się znajdą chętni na sprężyny 1BE to je sprzedam

Opublikowano

Vanish do dywanów trochę zneutralizował zapach piwa, albo ja się do niego już przyzwyczaiłem. :wink:

Gdyby to było ostatnie piwo, to może bym wykręcił z dywanika. :grin: Teraz jakieś słabe te kapsle robią, że samo się pod fotelem otwarło. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

gdzie jest Bart-s ... gdzie jest Bart-s...:wallbash::wallbash:

Opublikowano
  • Autor
gdzie jest Bart-s ... gdzie jest Bart-s...:wallbash::wallbash:

Urlopuje pewnie :decayed:

Opublikowano

a co z Musashi'm się dzieje :kox:

Już go z rok nie widziałem :kwasny:

Opublikowano
gdzie jest Bart-s ... gdzie jest Bart-s...:wallbash::wallbash:

Urlopuje pewnie :decayed:

jutro mu pisze eske... ze go zaczynam nawiedzac po nocach...za ten moj xenon... bo pol roku w garazu lampy leza...

Opublikowano

https://www.facebook.com/stopzwolnieniom

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Jak ja znajde 1 bv tez bede rezal. A na razie lipa... h&r za niskie i seryjne amory wytluklo...

mam na sprzedaż 1BE od 3.0TDI ... pewnie mocniejsze niż Twoje seryjne od 2.0TDI

Sprawność amortyzatorów (badanie na felgach 18" i oponach 235/40)

przód L 40%

przód P 38%

tył L 45%

tył P 43%

Opublikowano

Slo napisz mi do się nr telefonu na PW lub ktoś kto ma, bo gdzieś przepiłem, :bry:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

a tak przy okazji potrzebuje podpiąc się dziś pod kompa jest ktoś gdzieś dostępny?

Opublikowano

Pod wieczór ja jestem wolny.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Pod wieczór ja jestem wolny.

Rafał masz kompa by się podpiąć? Mam trzy sprawy do zdiagnozowania:

1. Zapalająca się kontrolka ręcznego głównie przy skręcaniu kierownicą, miga i miga i po jakimś czasie sama przestaje i po chwili od nowa to samo. Płyn hamulcowy jest, klocki wszystkie są OK, masakra, ręce opadywują bo nie wiem o co kaman.

2. Zapalona kontrolka pomarańczowa lub jak kto woli żółta silnika, wszystko chodzi i gra, a jakiś błąd jest.

3. Radio, przeważnie gdy jest mokro lub wilgotno na dworze, gra, gra, gra i nagle jebut znikają napisy na wyświetlaczu, który się pali i słychać nie do zniesienie głośne brzęczenie jakby jakaś zwara była.

4. Wykasowanie kontrolki palącej się przepalonej żarówki.

No to by było na tyle ;)

Gdzie, kiedy i o której?

Opublikowano
:siema:

Grzegorz, da rade go podłączyć pod halo? :decayed:

tak.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Pod wieczór ja jestem wolny.

Rafał masz kompa by się podpiąć? Mam trzy sprawy do zdiagnozowania:

1. Zapalająca się kontrolka ręcznego głównie przy skręcaniu kierownicą, miga i miga i po jakimś czasie sama przestaje i po chwili od nowa to samo. Płyn hamulcowy jest, klocki wszystkie są OK, masakra, ręce opadywują bo nie wiem o co kaman.

2. Zapalona kontrolka pomarańczowa lub jak kto woli żółta silnika, wszystko chodzi i gra, a jakiś błąd jest.

3. Radio, przeważnie gdy jest mokro lub wilgotno na dworze, gra, gra, gra i nagle jebut znikają napisy na wyświetlaczu, który się pali i słychać nie do zniesienie głośne brzęczenie jakby jakaś zwara była.

4. Wykasowanie kontrolki palącej się przepalonej żarówki.

No to by było na tyle ;)

Gdzie, kiedy i o której?

W B6 szczerze ci powiem jeszcze nie grzebałem. Błędy odczytać itp to chyba raczej nie powinno być problemu. Co do kontrolki od przepalonych żarówek to kwestia przekodowania licznika. Robiłem to kiedyś u siebie w B5 ale tu też jest różnie. Ponoć w jednych licznikach można to wyłączyć w innych nie. Ja u siebie na przykład nie mogłem. Niby kodowałem go w ten sposób aby kontrolki nie było ale i tak działała. Ja u siebie ponieważ miałem swapa liczników i nie zamierzałem po prostu podłączać tej funkcji to w końcu zmasowałem kable żeby kontrolka się nie świeciła :decayed:

Jakby co to ja jestem na os. Kosmonautów. Kwestia jaka pogoda jeszcze będzie.

Opublikowano

E to dobrze ja jestem na os. Chrobrego więc rzut beretem podaj mi nr do siebie na PW mój to żadna tajemnica ;) 533 037 007 Jakub

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Juz jakiś czas myślałem nad naklejkami i coś takiego jest narazie:

To protopyt ale chce go udoskonalić żeby miało to ręce i nogi:

Co sądzicie ?

4qgq.jpg

Opublikowano

No nawet spoko wygląda. Ten znaczek po prawej musisz trochę poprawić, trochę lepiej wpasować tego orła czy tam gołębia :grin:

Opublikowano
  • Autor
No nawet spoko wygląda. Ten znaczek po prawej musisz trochę poprawić, trochę lepiej wpasować tego orła czy tam gołębia :grin:

Ja tego nie robiłem także wiesz.. Ale po prawej stronie coś wiążące się z Poznaniem jako stolicą Wlkp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.