Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koziołki ;)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Koziołki ;)

No tez może być jako grupa WLKP :wink: także chce coś wspólnie zebrać pomysł i zrobić ;) Koziołki zamiast herbu w sumie fajne byłyby :naughty:

Opublikowano

wykorzystaj logo z góry strony może coś się przyda ;)

Opublikowano
  • Autor
wykorzystaj logo z góry strony może coś się przyda ;)

:thumbup1:

Opublikowano

ten orzeł nie może być czarny - gdzie twój pariotyzm :wink:

p.s wygląda jakby go ciężarówka przejechała :kox:

taka pogoda że z rezania zawieszenia wyszło jedno wielkie gó.... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ten orzeł nie może być czarny - gdzie twój pariotyzm :wink:

p.s wygląda jakby go ciężarówka przejechała :kox:

taka pogoda że z rezania zawieszenia wyszło jedno wielkie gó.... :facepalm:

napisałem wyżej to prototyp także wszystkie sugestie są dobre :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w kwestii naklejki ... to ostatnio na Style'd spotkałem starych znajomych

i np w innym klubie przez takie "oddzielanie" się flagami, napisami, naklejkami na zlotach doszło do nieporozumień

Jest nas tak mało, że dopisywanie Wielkopolska nic nie wnosi, na zloty ogólnopolskie jedzie 2-3 auta a i tak każdy po tablicach rej. rozpoznaje region

Naklejki Grupa WLKP przerabialiśmy do Bukowiny 4 lata temu - gdzieś się poniewierają resztki - nic z tego nie wyszło :)

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

żeby nie było że zabijam pomysł zanim się narodził do końca ....

to można podyskutować o tych naklejkach

Opublikowano
  • Autor
w kwestii naklejki ... to ostatnio na Style'd spotkałem starych znajomych

i np w innym klubie przez takie "oddzielanie" się flagami, napisami, naklejkami na zlotach doszło do nieporozumień

Jest nas tak mało, że dopisywanie Wielkopolska nic nie wnosi, na zloty ogólnopolskie jedzie 2-3 auta a i tak każdy po tablicach rej. rozpoznaje region

Naklejki Grupa WLKP przerabialiśmy do Bukowiny 4 lata temu - gdzieś się poniewierają resztki - nic z tego nie wyszło :)

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

żeby nie było że zabijam pomysł zanim się narodził do końca ....

to można podyskutować o tych naklejkach

Pepin nie no luzik :wink:ja dałem prototyp ale to naklejki będą dla całego forum nie tylko dla wlkp:wink:

Opublikowano

na bukowinę 2013r. robiłe flagi wielkopolskie chętnych było aż 2:decayed: ja i lele

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

vario.

amerykance skopiowali nam auto:decayed:

waterfest_19_2013_212.jpg

Opublikowano
  • Autor
na bukowinę 2013r. robiłe flagi wielkopolskie chętnych było aż 2:decayed: ja i lele

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

vario.

amerykance skopiowali nam auto:decayed:

http://s18.postimg.org/vm8n3ya2d/waterfest_19_2013_212.jpg

flagę chętnie bym wziął :wink: pomysł jest chce spróbować zobaczymy :)

Opublikowano

witam

Opublikowano

Gwerty to nieudolna próba skopiowania, twój jest bardziej gustowny :)

Opublikowano
Gwerty to nieudolna próba skopiowania, twój jest bardziej gustowny :)

no ja myślę.

Opublikowano
  • Autor
Gwerty to nieudolna próba skopiowania, twój jest bardziej gustowny :)

+1:wink:

Opublikowano

nie ma co myśleć :) tak jest

Opublikowano
  • Autor

Powitać Panów :hi:

Opublikowano

Cześć :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.