Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Musashi masz rację, air jest git ale wizualnie, nie sądzę, żeby na air można tak smigać jak np. na sportowym Tein'ie, najwyżej pocierpię z szorowaniem, wolniej pojeżdżę na koleinach ale przy szybkiej jeździe to trzymanie jest na tyle dobre, że powoli zaczynam przeginać z prędkościami nawet na zimówkach, zacięcie do sportu niestety wygrywa. Powłokę lakierniczą ew. zabezpieczenie anty korozyjne można odnowić. Ive osłony mam i nawet kurna chlapacze którę od dolnej krawędzi są ok 5-6 cm od ziemi :evil:, jaku urwę jeden to zdjemę wszystkie i 200 w kosz - raz się żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie jest tak, ze jak raz spróbuję to nawet jak mam cierpieć to kolejne auto na glebę, po co mam mi ktoś mówić, że mam wóz drabiniasty, kolega kupił B7 avant i jak zobaczyłem to się prawie posikałem i pomyślałem, jak mogłem 1,5 roku jeżdzić takiem wozem drabiniastym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy szybkiej jeździe to trzymanie jest na tyle dobre, że powoli zaczynam przeginać z prędkościami nawet na zimówkach, zacięcie do sportu niestety wygrywa.

no chyba ze przygrzejesz podwoziem w garba na zakrecie.... [br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 20:14_________________________________________________

Niestety u mnie jest tak, ze jak raz spróbuję to nawet jak mam cierpieć to kolejne auto na glebę, po co mam mi ktoś mówić, że mam wóz drabiniasty, kolega kupił B7 avant i jak zobaczyłem to się prawie posikałem i pomyślałem, jak mogłem 1,5 roku jeżdzić takiem wozem drabiniastym :)

zaczynasz gadac jak ci co pokupili quatro, ze oska to sie jezdzic nie da... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi nie wiem czy czasami oglądasz rajdy Musashi, nie raz ośka łoi d..ę 4x4 :)

Musashi, mam pytanie czy można usunąć cały post z działu moje Audi tj z B7 to mnie ten mój wnerwia i chciałem na nowo złożyć wątek z moim furaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy szybkiej jeździe to trzymanie jest na tyle dobre, że powoli zaczynam przeginać z prędkościami nawet na zimówkach, zacięcie do sportu niestety wygrywa.

no chyba ze przygrzejesz podwoziem w garba na zakrecie....

To się zgadza, aj nawet na 17'' i seryjnym zawiasie w dziurawych zakrętach czuję, jak na każdej dziurze auto przesuwa się po 10-15cm na zewnętrzną. Mowa oczywiście o ostrej jeździe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to czasami lubię pogonić, wczoraj wracałem z pracy, Kalisz Konin max 110 km/h spalanie 4.0, Konin Poznań max 160 km/h spalanie 5,5. Czas przejazdu 1h22m. Jak to w życiu czasami dziadek czasami uwaga pirat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, jak mój ojciec, ma 56 lat, a raz jak zapitalał po górskich dróżkac to :shocked: . Był spóźniony na wesele gdzieś pod czeską granicą i prosta gaz w podłoge, przed zakrętem hamulec, a że jechał BMW 750i, to miał po 160-180 na prostych i spalanie grubo ponad 20l :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, ja podobno się począłem pod kierownicą :) mój stary jest znienawidzonym przeze mnie TIRowcem albo ineczej kierowcą zawodowym - kiedyś jechałem z nim pod Warszawę, ja prowadziłem, każda próba wyprzedzania a mój stary nogi w podłogę, w końcu nie wytrzymałem i powiedziałem, nie hamuj kur... jak wyprzedzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wracałem z pracy, Kalisz Konin max 110 km/h spalanie 4.0, Konin Poznań max 160 km/h spalanie 5,5. Czas przejazdu 1h22m.

masakrycznie mało pali :decayed: też chyba odwiedzę Rogala na wiosnę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back! :cool:

widze ze nowe projekty przybyly... :) 10, 11 i 16 mi sie podoba ze wskazaniem na 11 :gwizdanie:

a w 10 moze zamiast tego czerwonego wrzucic jakas fotke naszych autek ze spotu?? tez by fajnie wygladalo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zamiaru wstać na wyjazd...

:polew: Na 16.00 na spota, to tak koło 14 trzeba wyjeżdżać. Faktycznie skoro świt :decayed:

Bry wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zamiaru wstać na wyjazd...

:polew: Na 16.00 na spota, to tak koło 14 trzeba wyjeżdżać. Faktycznie skoro świt :decayed:

Bry wszystkim :hi:

nie no to byłaby przeginka chociaż przy niej wszystko możliwe :) ja wyjeżdżam o 10 żeby połazić jeszcze po Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...