Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no dokładnie :good:

będziesz 11.01 w niedzielę na spocie??[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 20:27_________________________________________________Witaj Lara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co do szyby przedniej to pewnie lekko błękitna jest jak boczne i tylna, paska nie mam :(

Alarm mam z ultradźwiękami i czujnikiem poziomu i przy zamykaniu robi (pik) domykanie szybek też jest.

Piechol szyby atermiczne to fajna sprawa :) nawet w 126p i Cinquecento były jako opcja :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 20:36_________________________________________________4KC też jest, nawet mam reinforced bumpers 2K1 czyli wzmocnione zderzaki :)

Coś mi się wydaje, że na różne rynki sprzedaży trochę inaczej opisują kody no i opcje też są totalnie inne. Na italię inne i na np. skandynawię też inne opcje. Kiedyś w Pol-Carze ksiądz zamówił Palio Weekend w wersji syberyjskiej, 30% zmian przystosowania do takich mrozów, inne płyny, opony i akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allo

witam WSZYSTKICH serdecznie

powiedzcie mi proszę, czy kobiety również spotykają się razem z Wami ??? Bo jakoś ich nie wiedzę :shocked: :shocked: :shocked:

ależ oczywiście że tak "jedna" ale żony czasem bywają ...więc jest naprawdę fajnie...[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 20:47_________________________________________________

tylko szukajcie po angielsku bo na polski zle tlumaczy :decayed:

ja właśnie patrze tam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allo

witam WSZYSTKICH serdecznie

powiedzcie mi proszę, czy kobiety również spotykają się razem z Wami ??? Bo jakoś ich nie wiedzę :shocked: :shocked: :shocked:

witamy witamy :)

jesli chodzi o kobietki w naszym regionie to chyba jestes pierwsza :mysli:

ale milo nam bedzie jak zaczniesz wpadac na spociki :good:

najblizszy za tydzien-obserwuj watek bedzie info gdzie i o ktorej :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 20:49_________________________________________________upss sorki zapomnialem o Azuni :decayed:

a wiec jedna sie czasem pojawia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy wiemy ..... w następnym roku na pewno będziemy robić jakąś akcję bo w tym nie było szans żeby zdążyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol szyby atermiczne to fajna sprawa :) nawet w 126p i Cinquecento były jako opcja :)

czyli że mam dupiaste szyby ogólnie? :naughty:

będziesz 11.01 w niedzielę na spocie??

niestety nie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj spocimy sie od 16 przez ok 2 godzinki... pozniej mozna pojechac do miasta :mysli:

chyba ze zrobimy spota na placu AM :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy wiemy ..... w następnym roku na pewno będziemy robić jakąś akcję bo w tym nie było szans żeby zdążyć :)

szkoda, my (mam na myśli motocykliści) jedziemy jak co roku :-)

nie wiem, o której się skończy :-) zobaczymy, jak dam radę, to :witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy zostawiamy nasze czworki w domu i przyjezdzamy na spocik taxi? :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol masz zajefajne szyby, z tego co wiem to my też mamy ale już tego w kodach nie napisali :) bo nie wszystko opisują, np. mam fabryczny zestaw Bluetooth a nie mam tego w kodzie, radio miałem 2 DIN i też tego nie ma w kodzie itd itd ... mam alarm a napisane w kodzie, ze sterowanie zamkiem z kluczyka, musiałem sprawdzić czy mam malarm wyzwalając go bo nie byłem pewny tego czy jest czy nie.

lara witaj :)

nike21 oczywiście wiem gdzie szukać kodów i wiadomo nie po polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sczytałem to z kodów które dostałem jak sprawdzałem historie, bo tam jest tego więcej niż książce serwisowej, więc może to tez dlatego mam takie dokładne dane... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...