Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szybki jesteś Ive :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe , jak zawsze :naughty::cool1: , mam jeszcze pare innych sztuczek w zanadrzu

Opublikowano

Fan, 92 to stara 2ka Poznań Września :) ja z tyłu mam CB i naklejkę klubową :) swoją drogą to nie widziałem w okolicy innej zglebionej srebrnej A4 :)

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

z bratem [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:33_________________________________________________i w sumie jeszcze z kuzynka... :naughty:

ladna??? :cool1: :gwizdanie:

moze byc :good: a Ty mi lepiej powiedz jak sie makowiec udal? :cool1::mysli:

dzien dobry :)

w koncu nie pieklem.. :gwizdanie: ale w poznnaiu sprubuje, mozena spota podrzuce.

Opublikowano

o boże :shocked: gdzie ja to miałem jechać 11.01 :mysli: aaaa do cioci na imieniny na pomorze :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 12:53_________________________________________________a co się dzieję z Yelo i Azunią sto lat ttu ich nie było :mysli:

Opublikowano

może mają ferie zimowe :naughty: :>

Opublikowano

o wilku mowa :naughty::hi:

jestem, przez parę dni zrobiliśmy sobie wolne :gwizdanie:

widziałam dodane projekty do naszej "galerii", nawet niezłe, ale czegoś im brakuje :wink4:

jak Wam rozpoczął się rok 2009? jakieś postanowienia były?

Opublikowano

a gdzie Wy na tych feriach byli :mysli: fajne ferie zimowe są w afryce ponoć :tongue4:

Opublikowano

w domu, trochę w poznaniu.... trochę wycieczek mieliśmy. czasem trzeba sie od wszystkiego odciąć i pobyć samemu :naughty:

Opublikowano

panowie a może jakiś Spocik w połączeniu z A3 !! oni tez coś organizują w niedziele 11 !! może warto by było !! :):rolleyes:

Opublikowano

panowie a może jakiś Spocik w połączeniu z A3 !! oni tez coś organizują w niedziele 11 !! może warto by było !! :):rolleyes:

ekhm, ekhmm, panowie i pani jak już, jeszcze nie przerobiłam się na mężczyznę :evil:

Opublikowano

panowie a może jakiś Spocik w połączeniu z A3 !! oni tez coś organizują w niedziele 11 !! może warto by było !! :):rolleyes:

my zapraszamy, nic nie stoi na przeszkodzie :cool1:

Opublikowano

czołem wszystkim! widze że z rana sie troche rozpisaliście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no co? :cool1: ktos musi odpoczywac zeby mogl ktos pracowac :naughty::wink4:

zgadza się :naughty:

jak najbardziej jestem za :polew:

Opublikowano

chyba se zrobie przerwe na obiad :mysli::polew:

nike a u was tak można sobie przerwe robić jak sie już ma przerwe ?? :wtf:

Opublikowano

w srode jak narazie nadal zapowiadany jest śnieg ok godziny 16. co do ilości to bede musiał was zalamac bo bedzie tego aż 0,5kg/m2

Opublikowano

pawlik to super wieści :) zostanę w domu, bo pługa z A4ki nie będę robił, cholera a ja w piątek do Uk lecę

Opublikowano

pawlik to super wieści :) zostanę w domu, bo pługa z A4ki nie będę robił, cholera a ja w piątek do Uk lecę

w piątek :shocked: a mówliełś zę na 102% będziesz na spocie :mysli:

Opublikowano

W sobotę wracam - lecę na czerwony dywanik[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 14:06_________________________________________________O, widzę, że z nowicjusza na użytkownika wskoczyłem :)

Opublikowano

Vario a Ty skompletowałeś już cały sprzęt grający ...łącznie z subem :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.