Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

thanks moderatore :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 19:52_________________________________________________wszyscy zaskoczeni jakby o niczym nie wiedzieli... :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja na ten przykład dzisiaj się dopiero dowiedziałem ...toż to był dla mnie szok :shocked: :shocked:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ja na ten przykład dzisiaj się dopiero dowiedziałem ...toż to był dla mnie szok :shocked: :shocked:

Nooo, normalnie wracam na forum po kilku dniach i myślałem, że z kanapy spadnę :gwizdanie:
Opublikowano

ja na ten przykład dzisiaj się dopiero dowiedziałem ...toż to był dla mnie szok :shocked: :shocked:

Nooo, normalnie wracam na forum po kilku dniach i myślałem, że z kanapy spadnę :gwizdanie:

Ty też ooooo :shocked: no to nas zaskoczył co :mysli:

Opublikowano

a ja myslalem ze najwieksze popracie w glosowaniu bede mial od forumowiczow z regionu :mysli:

a tu sie okazuje ze nikt o niczym nie wiedzial... :cool1:

Opublikowano

a ja myslalem ze najwieksze popracie w glosowaniu bede mial od forumowiczow z regionu :mysli:

a tu sie okazuje ze nikt o niczym nie wiedzial... :cool1:

ale tu nikt Cię nie lubi :tongue4:

Opublikowano

Co głosowanie? Ja tylko klikam zawsze tak jak widzę ankiete, reszty nie czytam :chytry:

Opublikowano

a to to wiem nie musiales mowic :tongue4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 19:59_________________________________________________a to nie trzeba za kazdym razem podac argumentow do tak/nie?? :mysli: czyli tylko w przypadku remisu?

Opublikowano

a ja myslalem ze najwieksze popracie w glosowaniu bede mial od forumowiczow z regionu :mysli:

a tu sie okazuje ze nikt o niczym nie wiedzial... :cool1:

poparcie????????? :cool1:

Opublikowano

tak się nie robi Przemek wiesz :angry:

Opublikowano

juz doczytalem... :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 20:02_________________________________________________

a ja myslalem ze najwieksze popracie w glosowaniu bede mial od forumowiczow z regionu :mysli:

a tu sie okazuje ze nikt o niczym nie wiedzial... :cool1:

poparcie????????? :cool1:

ehh... a jednak musi byc w tym klubie ktos kto mnie lubi skoro jestem na rozowo :kox:

Opublikowano

tak się nie robi Przemek wiesz :angry:

??? :blink:
Opublikowano

juz doczytalem... :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 20:02_________________________________________________

a ja myslalem ze najwieksze popracie w glosowaniu bede mial od forumowiczow z regionu :mysli:

a tu sie okazuje ze nikt o niczym nie wiedzial... :cool1:

poparcie????????? :cool1:

ehh... a jednak musi byc w tym klubie ktos kto mnie lubi skoro jestem na rozowo :kox:

pomylili sie :cool1:

Opublikowano

tak się nie robi Przemek wiesz :angry:

??? :blink:

młody to zdziwiony :gwizdanie:

Opublikowano

juz doczytalem... :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 20:02_________________________________________________

a ja myslalem ze najwieksze popracie w glosowaniu bede mial od forumowiczow z regionu :mysli:

a tu sie okazuje ze nikt o niczym nie wiedzial... :cool1:

poparcie????????? :cool1:

ehh... a jednak musi byc w tym klubie ktos kto mnie lubi skoro jestem na rozowo :kox:

pomylili sie :cool1:

a ja wierze ze nie :tongue4:

Opublikowano

lepiej żyć w nieświadomości :naughty:

Opublikowano

lepiej żyć w nieświadomości :naughty:

czasem na pewno :good: znam takie powiedzenie ze "im mniej wiesz tym dluzej zyjesz" :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

widze że przykazania mafii są Ci znajome :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

w roznych towarzystwach sie bywalo... :cool1: zdrowy rozsadek jednak zwyciezyl :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.