Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba pójdę go opier****ć :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlaczemu nie ma śniegu :slina:

bo dozorca pozamiatal pod dywan :decayed:

chyba pójdę go opier****ć :gwizdanie:

humorki widzę dopisują :naughty::polew:

Opublikowano

jak zawsze "dziadku" :gwizdanie:

Opublikowano

Adam a co mamy sie smucic ze sniegu nie ma? :) trzeba sie rozweselac :decayed:

jak zawsze "dziadku" :gwizdanie:

:nabijasie:

Opublikowano

Adaś chyba sie zamknął w sobie :blink:

Opublikowano

ja Ci dam dziadku to papcie Ci spadną :tongue4::polew:

Opublikowano

ja zmykam... ide poszukac mojego dozorce i mu napier**** w przeswicie za ten snieg :decayed:

do pozniej Pany :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:59_________________________________________________

Adaś chyba sie zamknął w sobie :blink:

Adam to wesoly chlopak, nie zamyka sie w sobie ani sie nie gniewa o takie pierdoly :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ja zmykam... ide poszukac mojego dozorce i mu napier**** w przeswicie za ten snieg :decayed:

do pozniej Pany :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:59_________________________________________________

Adaś chyba sie zamknął w sobie :blink:

Adam to wesoly chlopak, nie zamyka sie w sobie ani sie nie gniewa o takie pierdoly :gwizdanie: :cool1:

adaś to duży chłopak i raczej by sie w sobie nie zmieścił :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie dobrze gada Nike polać mu jak to się mówi :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 17:05_________________________________________________

adaś to duży chłopak i raczej by sie w sobie nie zmieścił :gwizdanie:

wolałbym się zamknąć w jakiejś ładnej pani :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie dobrze gada Nike polać mu jak to się mówi :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 17:05_________________________________________________

adaś to duży chłopak i raczej by sie w sobie nie zmieścił :gwizdanie:

wolałbym się zamknąć w jakiejś ładnej pani :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Vario będziesz na spocie w niedziele 11.01 ? ?...

Opublikowano

wolałbym się zamknąć w jakiejś ładnej pani :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

to sie zamknij w zonie bo jest z niej calkiem ladna Pani... :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 17:52_________________________________________________

zboczeńcy

zaraz zboczency... to jest zdrowy meski objaw :decayed:

Opublikowano

zboczeńcy

jacy tam zboczeńcy :gwizdanie: wpadniesz w następną niedzielę na spot??

Opublikowano
wolałbym się zamknąć w jakiejś ładnej pani

to sie zamknij w zonie bo jest z niej calkiem ladna Pani...

to całkiem mi tu nie pasuje, hihihihihi

Opublikowano

właśnie sprawdzam sobie kody wyposażenia na audiklub.pl i co sie okazało:

G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie

:mysli:

Opublikowano

zalezy jak bede sie czuł

Opublikowano

madas na 101% będę, już się stęskniłem za waszymi ryjkami :)

peter kiedyś mało co bym uszkodził S6 bo pomyślałem QUATTRO i takim ślizgiem poszedłem jak Makkinen, że się solidnie spociłem ale jakoś wyprowadziłem tą bestię i odstawiłem grzecznie :)

Opublikowano

ja mam wydruk z serwisu, co wchodzi w sklad mojego auta. dokladnie to mam 117 pozycji

Opublikowano

1BE = sports suspension/shock absorption

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.