Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

na ja zajęty też byłem ...Keredu graty opykania Nikusia :naughty:

bez przesady, to była taka rekreacja,w puli było do wzięcia 1L wódki, 2 ogórki kiszone i słoik śledzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, właśnie zostałem certyfikowanym serwisantem maszyn na region :) będzie więcej zapieprzu :)

Gratulacje!!!

a jakich maszyn???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie zostałem certyfikowanym serwisantem maszyn na region :) będzie więcej zapieprzu :)

garty Vario , zapieprz ale i więcej sianka :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkich i małych do zgniatania odpadów - praso-kontenery i belownice

kurde czym to się ludzie na tym forum zajmują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive niby tak, jest kryzys i trzeba się podwójnie brać do roboty :) pieniądze leżą na ziemi, trzeba umieć je podnieść :) w koncu za coś 18'' trzeba kupić :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 14:58_________________________________________________Kuredu ja w branży odpadów i maszyn już 8 rok siedzę a wczesniej tylko branża moto była :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 15:00_________________________________________________Zmykam do Poznania :) Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario jak chcesz popijawe to zapraszam do mnie na chate... wszyscy sie tam wybieraja zaraz po kreglach... :cool1: :gwizdanie:

a z tym bilardem i pykniem to niezla szydere odwaliliscie panie Madas Kuredu i Ive :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym bilardem i pykniem to niezla szydere odwaliliscie panie Madas Kuredu i Ive :punish:

ważne ,że wiesz ,że to są żarty i za bardzo się nie obraziłes , co nie ;):acute:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym bilardem i pykniem to niezla szydere odwaliliscie panie Madas Kuredu i Ive :punish:

ważne ,że wiesz ,że to są żarty i za bardzo się nie obraziłes , co nie ;):acute:

no pewnie... :) tu kazdy z kazdym szydere wali :decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 15:41_________________________________________________

dzieńdobry

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dziś wqr***ny dzisiaj na maxa znajomy dziś sie sprzedał za 200zł zaklepałem u niego auto i mówiłem że dziś po nie będę a on je sprzedał bo ktoś mu dał 200zł więcej, dla mnie ten człowiek już nie istnieje! jest zwykłym sprzedawczykiem!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dziś wqr***ny dzisiaj na maxa znajomy dziś sie sprzedał za 200zł zaklepałem u niego auto i mówiłem że dziś po nie będę a on je sprzedał bo ktoś mu dał 200zł więcej, dla mnie ten człowiek już nie istnieje! jest zwykłym sprzedawczykiem!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

sprzedawczyk na maxxa , co za typ :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie podzial watek z naszymi logo spotow poznanskich? :mysli:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 15:49_________________________________________________

Witam wszystkich :hi:

czesc Pawel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dziś wqr***ny dzisiaj na maxa znajomy dziś sie sprzedał za 200zł zaklepałem u niego auto i mówiłem że dziś po nie będę a on je sprzedał bo ktoś mu dał 200zł więcej, dla mnie ten człowiek już nie istnieje! jest zwykłym sprzedawczykiem!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

sprzedawczyk na maxxa , co za typ :wallbash: :wallbash:

tak wściekły dawno nie byłem :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zostałem samotnie wychowującym ojcem na wieczór, po za tym nie wiedziałem nic o kręglach, cholera, znowu mi przepadnie :wallbash:

Vario, ja będę z laskami .. to możesz przyjechać - w razie co na plac je wyślemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaraz trzeba zbierać się na kręgle .... :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 16:19_________________________________________________Mlody przykra sprawa ale w tych czasach to niestety norma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na takie logo Spotow Poznanskich? :evil:

56dab4f62adea18fmed.jpg[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 16:20_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56dab4f62adea18f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...