Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Do później?? Mnie nie będzie niestety :([br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 11:27_________________________________________________na spocie oczywiście mnie nie będzie...

czemu Cie nie bedzie na spocie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tak, najwyżej zaraz wrócę jak będzie dużo wiary :decayed:

no to życzę powodzenia :good:

szyderca :tongue4:

ależ skąd :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu-nie będzie mnie bo zabrali mi fure :( a pieszo nie przyjde bo pewnie byłabym za tydzień na miejscu :polew: Ale na następnym będe bankowo

kto taki niedobry i Ci zabral ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu-nie będzie mnie bo zabrali mi fure :( a pieszo nie przyjde bo pewnie byłabym za tydzień na miejscu :polew: Ale na następnym będe bankowo

trzymamy za słowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do później?? Mnie nie będzie niestety :([br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 11:27_________________________________________________na spocie oczywiście mnie nie będzie...

czemu Cie nie bedzie na spocie ? :mysli:

a Ty na spocie będziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Dawno mnie tu nie bylo :confused4: Ale na spocik sie pisze :> Oczywiscie watkow nie dam rady przeczytac bo tu dyskusje jak zawsze :polew: Do zobaczenia :a4fan:

siema śmieszny jak tam dawno cie nie było widac , ja też tam dzisiaj będę :good::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam usprawiedliwienie, znowu mialem operacje. Co prawda w Zielonej Gorze bylem na spocie z drenem. Jednak pozniej nie czulem sie za dobrze. Teraz juz jest :good: wiec bez zastanawiania sie jade na spot :>

no to zajefajnie że już zdrówko dopisuje pozdrawiam i życze duzo wiecej zdrowia,a pogadamy na miejscu. A skąd lecisz z zielonej czy jesteś w poznaniu na miejscu :hi::cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________dobra spadam do zobaczyska na spocie :siema:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zindobry państwu !

Bartek Kuredu czy ty panie dzisiaj jechałeś za mną w pożnaniu ?? :mysli: :mysli:

co z kubicą bo nie oglądałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry, ja właśnie wstałem, ale się najeba.... :kox:

a tego knura Niksuia przepić to nie ma szans, dwie flachy zrobiliśmy i nie po 0,5L i powiem Wam, że pierwszy raz mi się taki zawodnik trafił, jak by w Bukowinie wszyscy razem i równo pili to by Nikus sam został :cool1:

dobrze że mam Paulinke kochaną co mnie na spota zawiezie bo sam to co najwyżej MPK bym pojechał

P.S. piliśmy do 4 jeszcze dłuzej by ciut posiedział i bym na Kubice zdążył :polew:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 13:33_________________________________________________obawiam że Nikuś może nei wstać na spota :gwizdanie:

też był mietki jak wychodził :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chopaki, właśnie patelnię spaliłam przez forum, zapomniałam, że wstawiłam i zaczęłam czytać wasze poezje :)[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:30_________________________________________________Aaaaa, nie wiemy czy damy radę na spota wpaść dzisiaj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...