Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest tu jakiś cwaniak :naughty:

ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak, trzeba skasować kilku gości :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy do takiego avancika jak mój można zamontować trójramienną kierownicę np. jak z A3?

Opublikowano

jest tu jakiś cwaniak :naughty:

ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak, trzeba skasować kilku gości :gwizdanie: :cool1:

gdzie i kiedy jestem zwarty :cool1:
Opublikowano

jest tu jakiś cwaniak :naughty:

ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: Wentylek :good: :good:

z czego sie cieszysz co :evil: :evil: :evil::naughty:

bo dobry tekst zapodałeś :naughty:

Opublikowano

jest tu jakiś cwaniak :naughty:

ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: Wentylek :good: :good:

z czego sie cieszysz co :evil: :evil: :evil::naughty:

bo dobry tekst zapodałeś :naughty:

:good: :good:
Opublikowano

jest tu jakiś cwaniak :naughty:

ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak, trzeba skasować kilku gości :gwizdanie: :cool1:

gdzie i kiedy jestem zwarty :cool1:

spoko, dam znać wkrótce :cool1:

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy do takiego avancika jak mój można zamontować trójramienną kierownicę np. jak z A3?

poka jaką :wink4:

Opublikowano

Madasek to nie jest żaden cwaniak, to miły grzeczny, ułożony chłpak :cool1:

dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Madasek to nie jest żaden cwaniak, to miły grzeczny, ułożony chłpak :cool1:

chyba jak śpi... :polew:

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy do takiego avancika jak mój można zamontować trójramienną kierownicę np. jak z A3?

a po co z A3 chcesz :mysli:

Opublikowano

Madasek to nie jest żaden cwaniak, to miły grzeczny, ułożony chłpak :cool1:

dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

on to taki mały cwaniaczek

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy do takiego avancika jak mój można zamontować trójramienną kierownicę np. jak z A3?

a po co z A3 chcesz :mysli:

bo to fajne fury są :cool1:

Opublikowano

3262432016_6912ee38a1_o.jpg

:shocked: :shocked: :slina: :slina: :kox: :kox:

Opublikowano

Madasek to nie jest żaden cwaniak, to miły grzeczny, ułożony chłpak :cool1:

dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

on to taki mały cwaniaczek

:polew: :polew: :polew:

no a co nie jestem miły :naughty:

Opublikowano

n

3262432016_6912ee38a1_o.jpg

:shocked: :shocked: :slina: :slina: :kox: :kox:

o Ive jak zwykle ostro ,ale kox :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________

Madasek to nie jest żaden cwaniak, to miły grzeczny, ułożony chłpak :cool1:

dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

on to taki mały cwaniaczek

:polew: :polew: :polew:

no a co nie jestem miły :naughty:

Ty miły kiedy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli:
Opublikowano

Madasek to nie jest żaden cwaniak, to miły grzeczny, ułożony chłpak :cool1:

dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

on to taki mały cwaniaczek

:polew: :polew: :polew:

no a co nie jestem miły :naughty:

miły może jesteś ale ułożony :shocked:

Opublikowano

http://www.swistak.pl/profil/roch_27

Tu jest coś takiego do kupienia ,ale nie wiem czy moja poducha pasuje i w ogóle.

Co o tym sądzicie?

a co masz u siebie, że na taką chcesz zmieniać? nie lepiej jakieś MuFu szukać... :mysli:

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy do takiego avancika jak mój można zamontować trójramienną kierownicę np. jak z A3?

a po co z A3 chcesz :mysli:

Piechol trafiłeś w 10 ,ale A4 też jest niczego sobie.

Moja gumowa nie za bardzo mi pasuje do łapek,a skóra lgnie do skóry[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:47_________________________________________________

http://www.swistak.pl/profil/roch_27

Tu jest coś takiego do kupienia ,ale nie wiem czy moja poducha pasuje i w ogóle.

Co o tym sądzicie?

a co masz u siebie, że na taką chcesz zmieniać? nie lepiej jakieś MuFu szukać... :mysli:

Na razie się przymierzam i zbieram informacje jeszcze nie kupuje co to ,, Mu Fu"?

Opublikowano

Na razie się przymierzam i zbieram informacje jeszcze nie kupuje co to ,, Mu Fu"?

Multi funkcja :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.