Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki Piotrek za zyczenia :)

za niedlugo spadam na miasto :decayed:

na drinasa mykasz?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki Karol :) ja juz sobie nalalem i wypilem i zaraz jade pic dalej...

tak Piotrek - na drinka, piwko i co popadnie... :naughty:

Opublikowano

dzieki Karol :) ja juz sobie nalalem i wypilem i zaraz jade pic dalej...

tak Piotrek - na drinka, piwko i co popadnie... :naughty:

milej zabawy[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:17_________________________________________________

:bry:

czesc Marcin :hi:

Opublikowano

no siema jak tam pracuś

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:21_________________________________________________kiedy zjeżdzasz

Opublikowano

siemka. Nikuś 200latek w szczęściu i dostatku :decayed: , najlepszego

Opublikowano

o spammer się pojawił .. cześć Iv :)

PS.

Nikus .. jedna kolejka już za mną .. idę nalać następnego .. żołądkowa + sprite

Opublikowano

Hej Pepinek :hi: , ja spamer nieee :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

siemka. Nikuś 200latek w szczęściu i dostatku :decayed: , najlepszego

dołączam się do zyczen :hi::wink4:
Opublikowano

no siema jak tam pracuś

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:21_________________________________________________kiedy zjeżdzasz

moze w pazdzierniku sie urwe na tydzien[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 20:02_________________________________________________czesc Tomek :hi:

Opublikowano

Aha widzę ze koncert życzeń,to najlepszegoNikuś :drunk: :drunk:

Opublikowano

ide do wyrka bo zajechany jestem troszke :([br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 20:37_________________________________________________milego wieczora zycze[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 20:39_________________________________________________narka

Opublikowano

ja też spadam :hi: do jutra albo wtorku :naughty:

Opublikowano

blind ubezpieczony w PZU ale nie w tym problem, problem w pracowniku leasingu który chyba ze złodziejami współpracował bo bez powodu nie wyrejestrował mojego auta przez miesiąc przetrzymując dowód rejestracyjny i kłamał, że wysłał wyrejestrowanie do Wawy ale tego nie zrobił i ostatecznie flepy znalazły się w Poznaniu. Jutro zadzwonię zapytać czy w końcu dotarły do Wawy. Generalnie mam już mega traumę po tej kradzieży.

Opublikowano

:hi: dobly z rana[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:28_________________________________________________

blind ubezpieczony w PZU ale nie w tym problem, problem w pracowniku leasingu który chyba ze złodziejami współpracował bo bez powodu nie wyrejestrował mojego auta przez miesiąc przetrzymując dowód rejestracyjny i kłamał, że wysłał wyrejestrowanie do Wawy ale tego nie zrobił i ostatecznie flepy znalazły się w Poznaniu. Jutro zadzwonię zapytać czy w końcu dotarły do Wawy. Generalnie mam już mega traumę po tej kradzieży.

wierze ze mozna dostac jebotania przedsionka,a to pewnie jeden z tych urzedasow co dorabiaja na boku :bicz:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:30_________________________________________________wstawac spiochy,szkoda dnia :cool1:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:54_________________________________________________spia czy pracuja :mysli:

Opublikowano

Pracują :), dzień dobry wszystkim

Opublikowano

czesc Bartas, ja musze tez juz spadac do pracy :disgust:. milego dzionka zycze

Opublikowano

witam wszystkich o rok starszy :hi::decayed:

siemka. Nikuś 200latek w szczęściu i dostatku :decayed: , najlepszego

Aha widzę ze koncert życzeń,to najlepszegoNikuś :drunk: :drunk:

dołączam się do zyczen :hi::wink4:

dzieki wszystkim :)

Nikus .. jedna kolejka już za mną .. idę nalać następnego .. żołądkowa + sprite

tez to wczoraj pilem :)

w pracy dzisiaj od 12 :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.