Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba w miasto uderzyć za chwilę :gwizdanie:

ja zaraz uderzam do kuchni na sniadanko :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam :hi: do potem :)

Opublikowano

ot taki zlocik się dzisiaj zaczyna :)

http://porscheclub.pl/html/program_zlotu.html

Opublikowano

Witanko wszystkim

Opublikowano

Z tej serii jest tylko PSAM3E-01200GPL i wychodzi drożej

natomiast w KT na koncie hurtowym znajomi nie widzą tego modelu :(

Opublikowano

Z tej serii jest tylko PSAM3E-01200GPL i wychodzi drożej

natomiast w KT na koncie hurtowym znajomi nie widzą tego modelu :(

spoko i tak cena nie najgorsza jest :wink4: grafika trochę kiepska, ale już star jestem i mi chyba wystarczy... :tongue4:

Opublikowano

Z tej serii jest tylko PSAM3E-01200GPL i wychodzi drożej

natomiast w KT na koncie hurtowym znajomi nie widzą tego modelu :(

spoko i tak cena nie najgorsza jest :wink4: grafika trochę kiepska, ale już star jestem i mi chyba wystarczy... :tongue4:

Nie lepiej gdzie indziej poszukać tego modelu? Bo w komputroniku mają drogo.

Tu jest przyjemny lapek: http://www.allegro.pl/item730377513_dell_studio_1555_2_4_4gb_320gb_atihd4570_512mb_led.html co prawda z Dell Outlet ale z 3 letnia gwarancja :)

Opublikowano

kurcze ale niesamowicie ciężko teraz dobrać sobie kompa .... tyle tego jest że szok :mysli:

Opublikowano

Tu jest przyjemny lapek: http://www.allegro.pl/item730377513_dell_studio_1555_2_4_4gb_320gb_atihd4570_512mb_led.html co prawda z Dell Outlet ale z 3 letnia gwarancja :)

wszystko fajnie tylko są dwa "ale":

1) lap jest z UK = Vista EN

2) nie chce lapa z serii "refurbished" :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:11_________________________________________________

Nie lepiej gdzie indziej poszukać tego modelu? Bo w komputroniku mają drogo.

jak na razie taniej nie znalazłem :cool1:

Opublikowano

wszystko fajnie tylko są dwa "ale":

1) lap jest z UK = Vista EN

2) nie chce lapa z serii "refurbished"

punkt pierwszy to chyba na plus ... jak przetłumaczą Messenger na Posłaniec to później można szukać do usranej śmierci takiego service'u

Opublikowano

wszystko fajnie tylko są dwa "ale":

1) lap jest z UK = Vista EN

2) nie chce lapa z serii "refurbished"

punkt pierwszy to chyba na plus ... jak przetłumaczą Messenger na Posłaniec to później można szukać do usranej śmierci takiego service'u

no chyba aż takich kich nie odwalają przy tłumaczeniu :naughty: w ogóle najchętniej to bym nadal XP używał i dlatego kupię chyba bez systemu takiego Della :wink4: takie cuś:

http://www.allegro.pl/item730150040_laptop_dell_studio_1555_p8600_4gb_500gb_hd4570_512.html

albo trochę słabszy ale sporo tańszy:

http://www.allegro.pl/item730150005_laptop_dell_studio_1555_t6500_4gb_320gb_hd4570_512.html

jest z Polska :tongue4: i ma NBD, więc to co dla mnie ważne :cool1:

[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 15:00_________________________________________________P.S. Karol jak możesz użyć "swoich mocy" też do tych notków to fajnie by było :decayed:

Opublikowano

Ja polecam Lenovo - sprzęt fajny i się nie psuje :)

Opublikowano

Ja polecam Lenovo - sprzęt fajny i się nie psuje :)

oglądałem Y550 ale jest trochę "plastikowy" :disgust: a Y530 mi się średnio podoba :tongue4:

Opublikowano

wszystko do przemyślenia jeszcze :wink4: ale te kompy są dziwne: różnią się prockiem i dyskiem (nie jakoś super znacznie) i różnice ok 500zł... :thumbdown:

Opublikowano

Wojtek tu masz liste prockow http://pl.wikipedia.org/wiki/Intel_Core_2

roznica tkwi w pamieci podrecznej cache(im wiecej) i szynie(im szybsza) - tym lepszy...

dual core to procek z podwojnym rdzeniem a core 2 duo to procek z dwoma rdzeniami... w skrajnych przypadkach dostrzezesz roznice i dlatego niektore sa 500zl drozsze... mowielm Ci - patrz na procesor i grafe, reszte wymienisz... zaden problem wymienic dysk na 500gb lub dokupic kostke ramu 2gb :wink4:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 16:04_________________________________________________

http://www.allegro.pl/item730150040_laptop_dell_studio_1555_p8600_4gb_500gb_hd4570_512.html

ten ma lepszy procek - 3mb cache i 1066mhz predkosc szyny

http://www.allegro.pl/item730150005_laptop_dell_studio_1555_t6500_4gb_320gb_hd4570_512.html

ten ma 2 mb cache i szyne 800 mhz

do tego mniejszy dysk

stad np roznica w cenie

predkosc miedzy 2.4 a 2.1 mhz nie zauwazysz roznicy

Opublikowano

:hi:

co tu sie beze Mnie dzieje :mysli::decayed::naughty:

Opublikowano

Nikusiowy wykład... bla, bla, bla... :decayed:

Nikuś ja tam co nieco wiem o prockach, tylko sęk w tym, że nie wiem czy różnica między np. T4200 - T6500 - P8600 jest warta 500 zł :wink4: dysk 250GB mi wystarczy w zupełności, więc skupiam się tylko na różnicy w procku...

[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 16:36_________________________________________________

:hi:

yo Pablo :naughty:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 16:36_________________________________________________

:hi:

co tu sie beze Mnie dzieje :mysli::decayed::naughty:

:hi: furacz na chodzie? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.